Громадські організації

Наприкінці 2011 року ми вирішили оновити базу молодіжних організацій міста Луцька та області.
Отже, очікуємо на запитувану інформацію від МГО.
Сторінка буде оновлюватися по мірі надходження даних.

***

 

 

 

Волинська обласна молодіжна громадська організація

“Мистецький фотокіноклуб “Спалах-АРТ”
Юридична адреса: пр. Волі, 3
Голова: Бєлов Валерій Миколайович
http://www.spalah-art.org 
Контакти: kino-volyn@ukr.net, тел.: +380954651346, 0332-725266.
Громадська організація «Спалах-АРТ» веде свою діяльність з початку 2006 року, офіційно зареєстрована у листопаді 2008 року.
Для виконання своїх статутних цілей організація працює в таких напрямках: творчі та культурні проекти;майстер класи по фото- і кіномистецтву, ЗМІ; міжнародні культурні обміни.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

ВОЛИНСЬКЕ МОЛОДІЖНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДНАННЯ»
Юридична адреса: 43017, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Бенделіані, 5/17
Голова: Віктор Грисюк

http://yednannya.at.ua

Контакти: http://freemail.ukr.net/q/start#sendmsg,To="Віктор Грисюк" “>victor_golova@ukr.net, тел: +380634537299, +380507228277, Skype: unity-volyn

http://vkontakte.ru/club1691276

http://www.facebook.com/group.php?gid=107267569319728

Мета Об’єднання – об’єднання громадян для пропаганди здорового способу життя, захисту прав молоді, охорони навколишнього середовища, національних, мистецьких, культурних та історичних цінностей; виховання молоді в дусі патріотизму з метою піднесення особистої та національної гідності кожного молодого українця; захист прав і свобод молоді, її духовних, соціальних та культурних інтересів, тощо.

Волинська обласна громадська організація «Фонд місцевого розвитку»

43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Коперника, 8А

Верзун Петро Юрійович

fmr_lutsk@ukr.net Тел./факс: (0332) 28-46-85

Завдання організації: захист прав та інтересів членів організації;участь у розробці та реалізації різного роду суспільно важливих програм та проектів;налагодження взаємодії громадських організацій з місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування;надання організаційної та інформаційної допомоги організаціям та установам, діяльність яких споріднена чи пов’язана із статутною метою організації;організація та проведення конференцій, семінарів, претензій, “круглих столів”, ярмарок, конкурсів тощо.

 

Молодіжна неприбуткова обласна громадська організація «Асоціація захисту прав молоді Волині»

43000, Волинська область, м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 21

Голова: Гаврищук Андрій Олександрович

http://www.iniciativa.com.ua

Контакти: aspmv@yahoo.com Тел. (0332)28-46-85.

Завдання  організації:Захист конституційних, соціальних, економічних, політичних, культурних, громадських та інших прав та інтересів членів Асоціації.Активна участь у громадському, економічному та політичному житті області.Розробка та реалізація різного роду власних та спільних соціально-економічних, гуманітарних, освітніх, культурних, екологічних програм та проектів.Організація та проведення семінарів, тренінгів, конференцій, конкурсів, ярмарок, круглих столів та інших заходів.Співробітництво, обмін досвідом та інформаційно-методична підтримка громадських організацій області.Соціальна підтримка безробітної молоді та розвиток підприємницьких ініціатив.
 
Волинська округа Пласту – Національної скаутської організації України

43021, м.Луцьк, вул. Шопена, 18/48,

http://lutsk.plast.org.ua/

http://www.plast.org.ua/

e-mail:  volyn@plast.org.ua

Тел. 096 569 20 98, 050 951 61 25

http://www.facebook.com/plastnavolyni

Пласт  – українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує молодь на свідомих, відповідальних та активних громадян місцевої, національної та світової спільноти.

Для досягнення виховних цілей Пласт застосовує власний унікальний метод виховання, основні принципи якого полягають у добровільності членства в організації, вихованні і навчанні через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, гуртковій системі самоорганізації, заохоченні ініціативи і самоврядування, пізнанні природи і житті серед природи, підтримці спеціальних зацікавлень і здібностей дітей та молоді. Виховна та адміністративна праця в Пласті здійснюється на волонтерських засадах.

Пластуни ведуть регулярну гурткову роботу, організовують різноманітні табори та мандрівки, заходи соціального та культурного спрямування.