Віктор Новосьолов: “У нас є своє шоу, без бізнесу!!!!”

Ось уже відбабахав своє фест “Велика руханка”. Фішкою заходу цього разу стало нагородження музи4них гуртів, таке собі ЛУЦЬКЕ ГРЕММІ. Ідея виявилася досить оригінальною та цікавою, адже дійство відвідали не лише місцеві музиканти, а й легендарні особистості всеукраїнського масштабу. З одним із них журналістам Молодіжного порталу Волині вдалося поспілкуватися. Це – Віктор Новосьолов, фронтмен відомого н’ю метал гурту “Анна”.

Що привело Вас на Велику Руханку?

Е-е-ее… ну, подзвонили, запросили.(сміється!) Ми дуже рідко відмовляємо організаторам в запрошеннях, єдина рі4, в, якій ми відмовили за всю свою історію – це підтримка будь-яких політичних сил. Тобто, ми – гурт аполітичний і не підтримуємо жодного кандитдата. Я вважаю, що підтримувати кандидатів музикою – це гріх для музикантів!

Після п’яти років своєї роботи на музи4ній сцені, Ваша група підписала контракт із продюсером Владом Ляшенком. Яке, на Вашу думку, місце займає продюсер в житті су4асних музикантів? 4и можна в шоу-бізнесі обходитися власними силами?

Скажу, що все стало на більш професійний рівень і з моїх пле4 впали організаційні питання і всі ті штуки, якими займається саме продюсер. Бо раніше я був і вокалістом, і директором гурту. Влад Ляшенко, який є директором незалежного музичного лейбла “Інша Музика”, групи “Тол” і “Анна” – дуже професійна людина, яка знає свою справу. І 4ерез це гурт піднявся на кілька сходинок вище.

Можна сказати, що це для Вас така собі додаткова допмога.

Ну, не додаткова, а – “нормальна-нормальна”!!! А, взагалі, на рахунок того 4и пораджу, 4и не пораджу… Музиканти самі мають вирішувати 4и потрібен їм директор, 4и ні. Знаю дуже багато гуртів, які справляються без продюсера і нормально в них все виходить, але все одно вони дойдуть до такого рівня, коли вже просто сам не знаєш куди розвиватися далі в плані щоу-бізнеса. Якщо ти хо4еш цим жити і заробляти гроші – тобі буде потрібний директор і його професійні поради.

Ви згадали про шоу-бізнес. Що для Вас озна4ає це слово?

Ну, 4есно кажу4и, на мою думку, в Україні немає шоу-бізнеса. Це все типу, як великий смітник. Його збирає і на ньому сидить якихось там пара людей, які всім завідують і, які вирішують хто сьогодні ЗВЄЗДА, а хто завтра ЗВЄЗДА. Я хо4у від того обмежуватись, і гурт так само обмежується від того псевдо шоу-бізнесу. У нас є своє ШОУ, без БІЗНЕСУ!!! Ми ним живемо і нам це дуже подобається!!!!

Побутує така думка, що су4асна молодь повністю здеградувала. Як би Ви прокоментували таке твердження?

Є дві сторони медалі: з однієї сторони… Ні, тому що молодь по4ала розвиватися завдяки інтернету, по4ала лазити по інтернету, слухати багато 4ого, отримувати багато цікавої та корисної інформації. З іншої сторони: так, тому що молодь зараз стала якась ДИКА!!! Просиджує весь 4ас в тому самому КОНТАКТІ, який просто таки тупить мозок. Блін, треба робити щось!!! Треба працювати над собою, треба в4итися, треба 4имось займатися, треба все робити, для того, щоб вдосконалювати себе як людину, а не гаяти 4ас. Мені вже не 18, не 20, не 25, мені вже трошки більше років. І я дуже багато 4асу згаїв на якісь посиденьки, хотілося б повернути той 4ас назад.

Що ви робите задля досягнення своєї мети?

Відверто займаюся своєю справою, без всяких відходжень наліво, 4и направо. Просинаю4ись зранку, я дуже вдя4ний своїм батькам та якимось вищим силам, можна назвати це Богом, за те, що я, взагалі, існую.

Ви підійшли впритул до питання роботи. Відомо, що рок-музика не просить великих прибутків. Чи займаються музиканти Анни ще 4имось?

Ми всі працюємо, крім нашого двджея та басиста, бо вони недавно закін4или нав4ання. Усі працюємо в різних сферах. Я, наприклад, дизайнером праццюю на фірмі, розробляю всілякі штуки, малюю, це в мене з дитинства таке хоббі. Гітарист наш – головний звукорежисер на радіо “Люкс” – дуже крута посада. Барабанщик і другий гітарист продають диски. Музикою, насправді, дуже важко заробити. Навіть, якщо щось і заробляємо, то все рівно треба купити гітари, зняти кліп, записати альбом, це коштує великих грошей.

Але Вам вдається поєднувати роботу і музику?

Останнім 4асом, це дуже важко робити, тому що на4альство вимагає, аби ти був на роботі, фанати вимагають, щоб ти був на концертах. І, тому важко розриватися. І після цього концерту (куди я приїхав лише один з гурту, тому що всі похворіли) ми зробимо невелику твор4у перерву: будемо писати другий студійний альбом. Ми вважаємо, що відволікатися на концерти і фестивалі зараз не варто, щоб не збиватися з ритму. І поки не зробимо той альбом – то нікуди не поїдемо.

З ким із відомих гуртів, неважливо якого рівня, Ви хотіли б заспівати в дуеті?

Колись, коли мені було 19-20 років, моїми кумирами були NIRVANA і SLIPKNOT. Але вони такі ж зви4айні люди, як всі. Зви4айно, круто було б з кимось заспівати… але я не ставлю собі такого за мету.

Я впевненна, що скоро музиканти мріятимуть про спільний дует з Вами.

Зю Побережнюк

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!