“ДЖ-ДЖ AWARDS 2010″. Як це було…

Ну ось, я сиджу вдома і мене ще досі пре від емоцій, які я отримав на концерті. Було драйвово і просто неймовірно. Не знаю як вам, але для мене це – однозначно найкращий концерт від початку року.

А зараз трішки для тих, хто зажав 40 грн чи просто немав змоги попасти на концерт: ви просто (в мене немає слів)… Ну як завжди концерт  почався не за розкладом, але це вже увійшло в звичку і на це ніхто не звертав уваги… Ведучі дійсно супер, Хаз порадував своїми пошлими жартами) Респект і уважуха) І так, першими виступила молода формація, дебют року “Фіолет”… Реально чуваки порадували кльовим саундом і трубачем, який так колоритно влився в колектив)

І це тільки мені одному здалось, що під час перших 3-х виступів не працював правий портал? Наступними на сцену піднялись ска-панк гурт “New Raid” – нічого особливого, але досить велика частина пубілки прийшла, щоб їх послухати.. Чуваки кльово відіграли)

Наступними мали виступати “Копірайт”, але по невідомим мені причинам їхній виступ не відбувся… Жаль. Хлопці отримали нагороду за найкращий лайт-рок гурт року. І нагороду забрав вокаліст гурту Сергій.

Хто ж виступав наступний?… Еееее… Якщо мені не зраджує пам’ять, це були одні з найважчих і найкращих колективів Луцька “When Ladies Go Charm”!!! Вони як завжди порвали публіку і мене) Оує) “Dora” це просто виніс мозку) А далі… Далі був Сюрприз, про який всі знали, але ніхто не мав уявлення який він буде… І тут на сцену піднявся Вітя із гурту “АннА” і вони разом із “When Ladies Go Charm” зіграли та заспівали “Ніж”. Це був дійсно Сюрприз!!! Дякую)

Після виступу Віті і WLGC, на сцену піднявся бородатий дядько і “пацанчік”  в спортівному костюмі “Адідас”… Можливо, багато хто їх не впізнав, але це був Прозоров і Дзюба. Спитаєтесь хто це? Це ж вокаліст і басист гурту “ТОЛ”!!! Так, ТОл був в Луцьку) Вони зіграли лишень 2 акустичні пісні. “Осень” порвала усіх, і багато хто підспівував в залі) Після них на сцену піднявся Вітя і зіграв акустику “Звукова стіна”… Вийшло досить гарно)

Ось на сцену піднялись KeTO. Неймовірна група, не знаю, як хто, а я прийшов їх побачити… Сильний, неймовірний виступ… Жаль, що відіграли так мало…
А далі був знову Сюрприз, і неабиякий: на сцену піднявся сам Прозоров і хлопці дали жару… Зіграли одну з найулюбленіших і найпотужніши пісень “ІІІ-кі”. Зал був просто порваний на шмаття…

Захід наближався до апогея. На сцену піднялись “Dance Party. Dance! Dance!”. Їхнього виступу у Луцьку я чекав неймовірно довго…  Вже навіть хотів їхати на їхній виступ до Львова… Але тоді запровадили карантин і все накрилось мідним тазом.. І от гурт приїхав до нас… Для мене це був найпотужніший, найемоційніший, найекстремальніший виступ цього вечора. Дякую Денсам за позитивні емоції!!! І за Тьотю Зою))) Приїжджайте ще)

“Слеп! Слеп! Слеп!” -  кричали в залі) Хлопці сильно порадували своїм виступом.. Було дійсно супер) На Сцену по запрошенню вокаліста Слепу знову піднявся Вітя з Анни, І всі танцювали Карматреш!!!! ЄЄЄЄ!!!!!!

Після вигуків “на біс”, Слепи не стали грати “Маленьку людину. Самотність”, а зіграли просто відпадний кавер на Slipknot – The Blister Exist!!!!

Після цього сталася невеличка технічна затримка: на сцену виходили і налаштовувалась КАРНА… А також там були ведучі – Хаз і якось дівчина(жіночка?).. Хаз відривався на повну і навіть намагався говорити українською… Виходило в нього кумедно… Побільше практики і все буде в шоколаді…

На жаль, прослуховування Карни в мої плани не входило… Не знаю чому, але це не моє… “На вкус і цвєт, таваріщєй нєт”… Здається так)

Потім була ванільна кола і маршрутка додому) Дякую всім оргам і всім, хто прийшов підтримати цей фест))) До нових зустрічей)

L’Egoїste Romantique

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!