Інтерв’ю з паном Закаканим

Ми наважились на несподіване, відверте і шокуюче інтерв’ю. Хочемо одразу ж попередити усіх слабкодухих читачів про велику ймовірність серцевого нападу, а перед старшими тітоньками наперед вибачаємось за аморальну замітку. Повірте, нам дуже соромно! Отож…

Доброго дня, пане Закаканий! Розкажіть, будь ласка, нашим читачам трішки про себе.

Ну, що тут розповідати? Доля, чесно кажучи, обділила мене модельною зовнішністю чи багатими батьками. Ріс я звичайним горщиком. З часом мої клієнти дорослішали, разом із ними підростав і я. Із гидкого отвору зі зливним бачком дивовижним чином ваш покірний слуга перетворився на красеня-унітаза.

Як відомо, Ваші співмешканці зазвичай носять біле. Чи не хотілось би Вам внести якісь вагомі зміни у свій імідж?

Знаєте, я вже досить давно виношую цю ідею. Хочеться внести в життя якийсь креатив, епатаж, якесь свіже, оригінальне віяння. Але, якщо зізнатись відверто, то моя найбільша мрія – стати леопардовим зі шкіряним обідочком. Але, в силу специфіки моєї професії, на жаль, я не можу претендувати на яскравий, суттєво відмінний від інших зовнішній вигляд, керівництво суворо заборонило нам будь-які варіації щодо одягу. Як то кажуть, «без самодєятєльності». Але ж головне всередині, чи не так?..

Звичайно! Ну, що ж, тоді давайте перейдемо до питань більш «душевного плану». Чи часто Вам с****ь в душу?

Хм-м…Це болюча тема! Дуже часто, майже постійно. У цьому плані я навіть уподібнююсь до психолога – терпляче приймаю весь негатив людей на себе, після наших зустрічей їм стає набагато легше. Але побутує в народі така думка, що досвідченому психологу не потрібен психолог. Хоча, насправді, це зовсім не так! Іноді буває дуже важко, мусиш миритись із усім цим, перепрошую за слово, лайном усе своє подальше життя.

Хотіли б Вас запитати про колег, з якими працюєте. Які стосунки у Вашому робочому колективі?

Напрочуд дружелюбні, більше того, працюючи разом стільки років, ми стали справжньою сім’єю і, в разі чого, зможемо постояти один за одного. Звичайно, як і в будь-якому іншому, в нашому колективі трапляються різні конфліктні ситуації, наприклад, когось загидять ще з самого початку робочого дня, а хтось залишиться, так би мовити, чистеньким до самісінького вечора.

У Вас така специфічна та цікава робота. Але Вам, як нікому іншому, відомо про плюси і мінуси цього фаху. Розкажіть, будь ласка, про це детальніше.

Гаразд, давайте розпочнемо з приємного! Замисліться на хвилинку, а хіба не було б Вам приємно щодня милуватися апетитними, пухкенькими жіночими сідничками? Хіба б Вам не довелось захоплено здригатись, відчувши на собі ніжний дотик тендітних, оксамитових жіночих ручок, які лагідно пестять твою кнопку. Хіба Вам не було б приємно кожного дня роздивлятися такий пікантний та звабливий асортимент жіночої білизни, різноманітні бантики, мережива, квіточки, полунички та інші „завлєкалочки”. Я думаю, що будь-який здоровий, сексуально спроможний чоловік віддав би все, аби опинитись на моєму місці (лукаво посміхається – авт.) Але головними недоліками цієї рідкісної професії є неповага людей до громадського майна та неймовірна безсоромність. Вони вриваються, змітаючи все на своєму шляху, вилазять на мене ногами і дзюрять на підлогу. І, зробивши своє огидне, чорне діло, вони дають на тапки, не прибравши. Ці… нехороші люди приходять і роблять з горла задницю, займаються сексом, забивають мені баки всілякими засобами гігієни.

Проживши таке насичене, неординарне життя, у Вас мали траплятися різні курйозні ситуації. Поділіться з нами якимись веселими подіями.

О! Ну, таких є безліч, але, якщо розповідати всі, то багато депутатів перестане зі мною розмовляти. Тому розповім про ситуацію з аполітичною персоною. Заходить якось до мене в гості одна фарбована блондинка, уся така з голови до ніг „дольчєігабанута”, уся така в бріліянтах, і золацє, і лакє, виблискує, наче новорічна йоловочка… Ну, не буду вдаватись в деталі… Підходить до мене і з величезним захопленням та здивуванням виявляє, що прекрасна людина, яка була тут до її приходу загубила смартфон найновішої модельки і навіть не помітила своєї жахливої втрати… Але от прикрість: загубили телефон прямо в мені. Логічна кінцівка в цієї історії, як Ви вже здогадались, лише одна. Наступного дня увесь юрфак дружно заздрив фарбованій, адже не кожна фіфачка має таких багатих прихильників, які просто-таки завалюють тебе такими дорогими подарунками. Отака життєва правда, шановні…

Фантазували Зю Побережнюк та Оксана Цимбалюк

 1. Tet коментує:

  м-да… багата у вас фантазія… це ж треба так додуматися! прикольно :)

 2. TFA коментує:

  Хорошу траву курите:)))

 3. ekim коментує:

  ум… надіюсь містер Закаканий добереться до самих вершин у своїй кар’єрі. побажаємо йому всі удачі, адже він розвивається на благо наших випорожнень та комфорту сідниць)

 4. анастезія коментує:

  ууууу…круте….пишіть такого побільше..

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!