Валерій Пельц: “КВН – це інтелектуальний спорт”

Ось уже розпо4алася передКВНівська метушня!!! Організатори бігають, як ошпарені, все мусить бути на рівні!!! До Валерія Пельца вишикувалася жива 4ерга, кожен від нього щось хо4е. По вестибюлю Палацу культури поважно походжає пан Веремій4ик і рішає питання. Нам вдалося витягнути голову НДЛМ у темний куток і взяти у нього ексклюзивне інтерв’ю перед по4атком гри. Отож…

Розкажи, будь ласка, які в тебе сподівання на цю гру?

По-перше, ця гра є півфінальною і сподівання покладаю на неї великі. Хо4еться, щоб команди-переможці були сильними, сподобалися нашій публіці і показали себе якнайкраще у фінальній грі, яка відбудеться в травні. Думаю, що мої сподівання виправдаються, тому що в цьому змаганні зійшлося 5 досить сильних команд. Зви4айно, різного рівня, але оскільки у4асники вже пройшли в 1/4, то вони справді достойні та смішні. Загалом, у грі беруть у4асть 2 луцькі команди “Деформація” і “Вдуш”, вони є переможцями своїх 4вертьфінальних ігор, але також є дуже сильна команда “Трата-та 36 км” з Новояворівська, команда “Біляші” з Тернополя і “Смайли” зі Скадовська. Я впевнений, що гра вдасться і буде цікавою для всіх.

Скажи 4есно, ти, як ВОЛИНЯКА вболіваєш за луцькі команди… 4и все ж таки намагаєшся зберігати нейтралітет щодо якихось вподобань?(сильно провокативне питання)))))

Перш за все, ліга КВН Волинь не є, як ти кажеш: “тільки для волиняк і неволиняк”)))! Гра є міжрегіональною. А, взагалі, я вболіваю за гарний КВН, який подобається нашим гляда4ам, оскільки ліга КВН Волинь твориться саме для них. Ці заходи проводяться не для того, аби просто проводитися, вони дають людям сили, енергію та хороший настрій в подальшій роботі. Зараз ігри проводяться з інтервалом у 3 тижні. Спо4атку гляда4і приходять на КВН, набираються позитивних емоцій, далі – роблять перерву…і знову 4ерпають сили в Клубі Веселих та Кмітливих.

4и є в тебе якісь прогнози щодо переможця? Ти вже зробив ставки на якусь із команд?

Ну-у-у…… буде трошки некоректно, якщо я назву своїх фаворитів, оскільки я – голова жюрі і це може призвести до зайвих, пустих бала4ок з боку громадськості.Усі команди заслуговують на гарний рівень в оцінках. Я думаю, що ми не будемо їх дуже строго судити і бали будуть позитивними.

Тобто переможе дружба?))))

(Сміється!!!) Ні, усім виграти не вдасться!!! КВН – це інтелектуальний спорт. Переможуть лише найсильніші та найсмішніші. Сьогодні перемогу здобудуть 2 команди, не важливо, хто займе перше, а хто – друге місце, оскільки саме 2 команди потрапляють у фінал. І третя команда буде ще в о4ікуванні, адже вона зможе за допомогою смс-голосування на нашому сайті http://www.kvnvolyn.at.ua, потрапити до фіналу гри.

Ба4у, що твої о4і вже загорілися від безкіне4них організаційних питань, тому не буду тебе більше затримувати. Гарної гри! Дякую за спілкування!!!

Зю Побережнюк

  1. partuzanu коментує:

    Не фігово КВН на Волині “вибухнув”. За 7 років що тут живу такої активності не бачив:)

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!