Інтрев’ю з директором КВН-команди “Бонус”, Сявчіком Кримчуком.

Якось клацала по каналам міського  телебачення, натрапляла все на рекламу, яка гіпнотизуючим тоном кричала, що більшає цих бонусів, більшає. Що поповнюєш рахунка – і отримуєш, отримуєш. Одного вечора я напоповнювалась стіко, що вдалось порозмовляти з головним бонусом м. Луцька, директором КВН-команди “Бонус”,  Сявчіком Кримчуком.Привіт, Сяво, як літо проходить?

Літо проходить яскраво і тепло. То на дачі,то на роботі, а от  зараз збираємось у Карпати.

Не сумуєш за виступами?

Сумую,на сцену хочеться,аж нема терпіння. Часто дивлюсь записи наших виступів. Це допомагає.

А репетицій улітку немає?

В літку є , але мало.

А як ти взагалі потрапив у КВН?

В КВН я прийшов сам. Мене ніхто не підштовхував. В дитинстві був великим фанатом   «Уральських Пельменів», «95-го кварталу»  та Галустяна. А як саме я потрапив  у КВН? Так це ще в школі я починав грати , а  поступивши  на географічний факультет ВНУ ім.. Лесі Українки,я відразу подумав, що непогано б було самому зібрати КВН-команду і грати у цю велику та веселу гру.

А у скількох командах грав?

Грав я у команді ЗОШ№3 (2 роки) ,а після виникнення команди “Бонус” я став директором команди і очолюю її вже 2 роки.

Як виникла ідея “Бонусів”?

Ідея “Бонусів” виникла ще задовго до існування команди. У  9 класі я вперше почав писати жарти для шкільного КВНу.І напевно тоді вперше в мою голову прийшла думка зібрати КВН-команду.В  школі це вийшло не вдало, а от в Університеті , це стало цілком реально – дотогож є  на кого рівнятись: “В_душ”,”Віограф”,”Позитивні віруси”.Тож мені теж захотілось приєднатись до каготри КВНщиків. Зібрав я “Бонусів” буквально за тиждень.Розвісив оголошення по університету : “Проводиться кастинг у КВН-команду!”. В призначений день зібралось 20 людей.Чесно кажучи ,я думав ,що ніхто не прийде.Сама назва  “Бонуси” прийшла в голову Іри Грицай (капітана команди) не знаю яким шляхом ця назва потрапила в її голову, але всім сподобалось. Так і з’явилися “Бонуси”

Був певний кастинг?

Чесно кажучи, кастингу ,як такого не було.Просто зібрались люди.Ми сказали коротко і ясно, що КВНом кожен з вас відтепер має жити і віддавати всю душі і час для роботи на д собою і написанням жартів.Спочатку залишилось 12 людей ,потім 6 ,потім 5 ,а зараз нас всьго 3.

Які мали перемоги?

Маленьки перемоги.Ну хоча б те, що кожен з нас у команді може сам над собою посміятись.А Найбільша для нас поки що, це те ,що рівень жартів росте.Завдячуючи двом світлим головам : Богдана Бородуліна  і Грицай Іри. Ну і, одної не зовсім світлоі і незовсім темної, але трішки із зірваним дахом голови -  Кримчука Святослава або просто Сявчіка. Ми стараємось ,працюємо і з новго сезону покажем.на що ми здатні.

Найкумедніший випадок з КВНдіяльності?

Найкумедніших  дуже багато. За одну репетиції часом так насмієшся що аж живіт болить.Не скажу тобі який найкумедніший, але як  тільки він з’явиться ти дізнаєшся перша.

Як тобі ваш фан-клуб?

А наш фан-клуб просто супер. Дівчатка, ми вас любимо. Я думаю, що з початком нового навчального року зробимо їм сюрприз.

Що побажаєш читачам ?

Щоб сміх в їхньому житті займав якомога більше місця, а ми вже про це подбаємо.

Бонусилася  Кап_Ля

 1. Толік коментує:

  4 роки в КВН, а жартів приблизно – 0. Бачив Ваші виступи в університеті і на лізі КВН Волинь, смішного – мало, а точніше взагалі немає… ви б, краще, попросились до когось у команду. Акторської гри не помітив жодного разу…

  • Антипат коментує:

   Хммм а мені подобається.їхня гра……і якщо ти такий великий знавець КВНівської справи…поділись досвідом!!

 2. Антипат коментує:

  а на рахунок комади.і до кого варто проситись!!?

 3. Женька коментує:

  В кого ПЕТРУШКА???)))

 4. СЯВА коментує:

  В жені!!!

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!