Мультфільм Гагарін: «Мої почуття до Артема Полежаки ще досі не згасли»

Мабуть, з тиждень він у своєму мікроблозі «вконтакті» веде радіо “Дум”, яке звеселяє, як мінімум двадцять людей, що його постійно коментують. Він – громадянин україни, вибір якого звівся між  двома туалетами.Він – красень у білому платті, що на відео горланить: “бл*ть, хочу нормальну дівчину”. Так-так, саме  Мультфільм, і саме  Гагарін.

- Як зараз одягнутий?

- Зараз  10:00, і я вдягнеий в діловий костюм, п’ю пиво в кнайпі “Купідон” , що в Київі.

- Своє Живе Життя ведеш з 2007, коли “Мальборо” були ще по 5 грн, а Жадан тільки починав працювати з Собаками в Космосі?

- Ні, живе життя почалось в 2004 на майдані, в Харкові, коли познайомився з Жаданом, “Честерфілд” тоді коштував дві гривні.

-Тебе часто прирівнюють до Жадана, та й ти сам часто пишеш на нього кавери. Це все тому, що ви обидва харківські?

- Я виріс на книжках Жадана, якщо так можна сказати. Він був і залишається моїм улюбленним письменником, правда, вселенській найоб з “Лілі Марлен” трохи спаскудив моє ставлення до нього, але він з лихвою усе наверстав “ворошиловградом”. В своїй творчості я навіть сам зізнаюсь, що схожий по стиліститці, але намагаюсь відходити від цього рік за роком.

-Чи боїшся когось ще, крім алкоголізму батька твоєї дівчини?

-Так, боюсь залишатись сам. Часто залишаюсь сам, але імунітет ще не виробився. Самотність для мене гірше за смерть. А алкоголізм – це ліки від самотності, бари, скажу я вам, така штука, де швидко можна знайти гарні знайомства. От нещодавно напилися в слюні з минулим послом України в Угорщіні, потім пішли в джаз-бар, звідки нас потім випхала охорона, так як ми гучно просили зіграти колектив композицію ансамблю Бутирка “Шарік, я так же как и ты был на цепи”.

- Хтось із керівництва київського клубу “Ленін” забрав у тебе паспорт?

- Ні, паспорт не забрали, це все провокації правлячої коаліції. Насправді “Ленін” просто дуже схожий на той заклад де і зароджувався слем з лейблом «Н4о». І загалом я укриваю своє кохання до кіберпанку.

- Як тобі загалом старт сезону слему в Києві?

- Дуже добре, повспливали вже нові імена. Думаю, сезон буде кращим за попередній так як є стабільність. Для культурного руху стабільність – це як добрива для солодкої ганжі, як вуличні гоньшики невдахи для даїшників, як держзамовлення для некорумпованих структур.

-Мультик – за друзями, Гагарін – за татом, а за соціонікою, національністю, релігією, хто?

- По-перше, Мультик – за татом, а Гагарін – за друзями. В паспорті – В’ячеслав Абдурахімов, сирієць за походженням, але народився в Україні. За політпоглядами – “лібералофашист”, принаймні так друзі говорять,так як я за порядок, духовність, і легалізацію ганжі.

- Маркетолог – це не професія, це діагноз?

- Так, маркетолог – це діагноз, справа в тому, що і менеджер – це також діагноз. Так от в мені схрестились ці два діагнози. Це в принципі великий бонус для мене, як для організатора слем руху.

- Угрупуваня” Н4о “- така собі харківська  діаспора із “Марафоном” , літературними акціями, і флешмобами?

- “Н4о” – команда організаторів, які займаються розвитком культури, в нас ще є музика, театр, кіно. На наступному “Марафоні” в Харкові можна буде це побачити і до всього цього буде ще наукова конференція в рамках цього фесту. Тематика якої буде – розвиток СучУкрМистецтва.

-Тобі самому подобається напрям розвитку слему в Україні?

-Не сказав би, що  подобається на 5, десь на четвірочку з мінусом. Так як ще не всі зрозуміли, що слем з літературою – це різні речі. Допоки ці поняття будуть порівнювати, 5  не буде точно. А загалом нормально, головне розвивати рух ,так, як він дає нові імена для СучУкрЛіту.

-Як оцінюєш слем у Європі?

- Європейський слем трохи відрізняється від нашого  і в них вже все поставленно на колії. В Німеччині відбувається понад 300 слемів на місяць. Вони мають власну телепередачу, власну радіостанцію! Так що в них усе на “5″ чи на “5″ з мінусом.

-Яка(чия) поезія зараз краще жується?

-Останнім часом мало читаю поезію. Так як треба вчити законодавство і воно зжирає увесь час. Треба, до речі, щоб закони писав Сергій, тоді закон зналиб усі.)) Так зараз соціальна поєзія це так би мовити тренд, принаймні з того що я бачу.

-Ну і потім,чи варто від тебе чекати книгу, і чи підливав би квіти з однієї фляшки з Артемом Полежакою?)

-Так, книжка зараз в роботі, вона називатиметься “Спостерігаючи апокаліпсис” вийде або 2 грудня, на мій день народження, або вже в лютому на марафоні, скоріш за все в лютому. А з Полежакою я хоч на край світу, мої почуття до нього не згасли.)

Віталій Козловський

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!