Дмитро ГУЦАЛЕНКО: «Я оглух від реву болідів «Формули-1»

Переможець чемпіонату з прокатного картингу «Шлях до «ФОРМУЛИ» побував на Гран-прі Італії. Дмитро Гуцаленко, який продемонстрував найкращий результат, здобув головний приз cпортивно-розважального комплексу «Адреналін Сіті» – путівку на «Королівські перегони». На власні очі наш пілот побачив один з найстаріших етапів «Формули-1». Гран-прі Італії – один зі старожилів «Формули», його проводять з 1950 року!

– Дмитре, як тобі ветеран формульного руху?
– Супер! Як з’ясувалося, у вікенд на трасі були не тільки кваліфікація та гонка «Формули-1», а й перегони GP-2, GP-3, Формула BMW, а також «Порше Суперкар». Було дуже цікаво побачити всю «кухню» ближче, що навіть з такими ж фанатами переліз до забороненої зони, трішки пофотографував. Але потім нас вигнали охоронці, довелося відступити.
– Бачив фанатів з України?
– Компанію знайшов собі швидко, але з Росії. Познайомилися, разом прогулялися містом, пройшлися вулицею, яка йде до траси. На ній розташовано базарчик із сувенірами на тему перегонів. Але ціни там, як заведено, доволі високі.
Дуже вразила приємна обстановка у місті. До поїздки в інтернеті читав, що у Монці багато угруповань, які займаються крадіжками та аферами. Нічого такого не побачив. Місцеві мешканці допомагали, підказували. Зрештою, завдяки італійській щирості встиг у неділю побувати на легендарному стадіоні «Сан-Сіро».
– «Формула-1» по ТБ та наживо – наскільки різна?
– О-о-о! Наживо можна побачити усього набагато більше, ніж транслює телебачення. І емоцій набагато більше. Наслухався ревіння болідів – і на два дні оглух на одне вухо. На жаль, наживо багато чого не встигаєш побачити. Гонка проходить дуже швидко, враження наче швидше, ніж по телевізору. Для комфорту глядачів на трибунах спеціально встановлено величезні екрани, на яких постійно демонструють найцікавіші моменти гонок. А вже після фінішу всіх уболівальників запускають на трасу, можна побачити ближче машини. Ось цього по телевізору не побачиш ніколи! Хоча в певні зони, наприклад, до «конюшень», можна було потрапити лише маючи спеціальний квиток, який коштує 1 000 євро, або мати перепустку.
– Є бажання повернутися і побачити Королівські перегони ще?
– Звичайно, тому буду чекати нових чемпіонатів від «Адреналін Сіті» і готуватися, щоб утримати звання кращого! Дякую вам за таку можливість здійснити мрію.

Спілкувався Денис ЧЕРНУХА

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!