Павло Приймачок: «Кожен наш слухач – особистість»

Багато молоді міста Луцька та Волинської області занурюються у нічні ритми радіохвиль, стають постійними слухачами. Адже ввечері влітку меломани гуляють, а вночі вмикають радіоприймачі. Ми вирішили поспілкуватись про нічні програми з діджеєм радіо «Луцьк», ведучим проекту «Українська ніч» та передачі «Молодіжний бум» – Павлом Приймачком. Це креативний чотиригодинний проект-інтерактив, який має лише українську музику, новини та велику кількість спілкування. Через такі чинники ночі української молоді стають яскравішими та пізнавальнішими.

Павло, скажіть звідки з’явились ідеї для створення нічного інтерактиву та програми «Молодіжний бум»?

Раніше вночі був просто ефірний час у середньому від 2-3, потім близько 4 годин, під час якого звучала безпосередньо українська музика. Тому звукооператору доводилось працювати здебільшого вночі. Ми знали, що є аудиторія, є слухачі, які інколи телефонували та просили поставити щось. Стало цікаво зробити щось таке в прямому ефірі зі спілкуванням. А програма «Молодіжний бум» дісталася мені, можна сказати, у спадок від ведучої Юлії Спас, після того як вона пішла у декретну відпустку. Я також цікавився життям молоді і мене це зацікавило. Ось уже більше року я займаюся цією програмою.

Пам’ятаєте коли вийшов перший ефір «Української ночі»?

Перший ефір ми запустили 1 березня, і ось уже півтора роки «Українська ніч» існує на просторах радіостанції «Луцьк», виходить о півночі і закінчується о 4 годині.

На яких слухачів розраховані програми?

Слухацька аудиторія «Молодіжного буму» включає слухачів віком з 12 до 40 років і старше. Інформація про молодь стосується тих, хто цікавиться молодіжним життям. А щодо «Української ночі», то програма розрахована на людей віком з 10-12 до 40-50 років, адже вона має переважно пізнавальний жанр.

Чому, на Вашу думку, молодь зацікавилась проектом «Українська ніч»?

Думаю, що молодь зацікавилась цим проектом тому, що тепер лишилось зовсім небагато засобів масової інформації, котрі діляться зі своєю аудиторією хорошою українською музикою. Це не є класичний проект, як от під час денних ефірів. Я б сказав, що це неформат. Уявіть собі: півночі спілкувань на досить різні теми, купа смс-повідомлень та українська музика, подекуди зовсім невідома, рідкісна, навіть дивна: від хітів 70-х, андеграундних матеріалів до сучасної музики. Це деталі, які творять цілісну картину, без них неможлива “Українська ніч”.

Звідки берете ідеї тем, і матеріали новин для прямих ефірів?

Здебільшого теми вигадую сам. Спочатку вигадував сам, потім в групі «Українська ніч» у соціальній мережі «ВКонтакті» слухачі-відвідувачі групи подавали теми про які б хотіли поговорити в ефірі. А з приводу матеріалів для новин, то вони беруться з Інтернету та книжок.

Назвіть декілька тем програм на які був ажіотаж, а на які навпаки не було?

Зважаючи на те, що проект понад півтори роки існує в режимі “live”, було чимало гостро обговорюваних тем, цікавих ефірів. Ажіотаж? Особливо насичена атмосфера в ефірі перед певним святом. 14 лютого, 8 березня, деякі державні свята, це перше, що пригадалось, а було їх багато. Обговорювали колись традиції святкувань якогось конкретного свята, я ділився загальною інформацією та окремими прикладами, розбавляючи текст підбіркою тематичної музики. Слухачі ж доповнювали окремими коментарями, пригадували святкування в дитинстві. Кожен по-своєму, по-різному. Згодом виникли деякі протиріччя, однак нетривалі, оскільки не зважаючи на загальні звичаї є багато родин з особистими детелями святкування певних свят.

Хто підбирає музику для програм?

Музику теж підбираю сам. Насамперед створюється список тих пісень, які обов’язково прозвучать в ефірі приблизно на 3 години, а інший список це ті пісні, які замовляють слухачі.

Опишіть своє враження від спілкування з нічними слухачами.

Мені, безперечно, цікаво спілкуватися, бо кожен наш слухач – особистість, по-особливому сприймається.

Чи відбуваються зустрічі слухачів і ведучого проекту поза ефіром, та скільки відбулось?

Зустрічі відбувались, проходили досить тепло і весело. Відбулось 3 зустрічі, перша була десь в кінці зими – на початку літа, друга в кінці весни, а третя на початку літа – це був виїзд за місто.

Маєте ще якісь ідеї стосовно створення нового проекту?

Ідеї є стосовно створення нового проекту, але це поки в планах. Орієнтовно він організовується на новий сезон 1-2 години нічного ефіру в тиждень. Планується щось в жанрі ностальгійної, ліричної музики, класики рок-н-ролу. Хочеться зробити в ефірі класику хітів. Та це поки в планах, є ще час для підготовки.

Розкажіть про ідеї щодо вдосконалення передач.

Такі ідеї, звісно, є. Хотілося б, щоб на ефіри «Молодіжного буму» приходили люди, було щось тематичне. Також щоб слухачі могли дзвонити, щось запитувати. Щодо «Української ночі» є ідея запрошувати музикантів, які не існують на музичній сцені, адже хто як не вони можуть розповісти про українську музику. Або диктофонний запис пускати в ефір. Також хотілося б поспілкуватись в ефірі з волинськими музикантами різних стилів і напрямків: хіп-хоп, реп, рок.

Спілкувалась Юлія Стасюк

 1. partuzanu коментує:

  яке класне інтервю

 2. Юрій коментує:

  Павле, та ви вже зірка… Сяйте яскравіше! )) Творчих Вам успіхів ))

 3. Блискавиця коментує:

  ЦІКАВА СТАТТЯ! ВЛУЧНО ПІДІБРАНІ ПИТАННЯ =)
  …і Пашка Приймачок теж молодець…))

 4. Оська коментує:

  Інтервю чудове!

 5. Тарас коментує:

  Згідний)

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!