Переможці Кубку Любарта команда «Аварія»: «КВН – це свято гумору»

Рівненщина багата на успішні команди КВН. Цю традицію не порушує команда «Аварія», переможці фестивалю «Шумний балаган-2010», володарі Кубка Луцька 2005 року, фіналісти Першої української та Слобожанської ліги. Відтепер до активу своїх перемог молоді люди можуть також віднести Перший всеукраїнський Кубок Любарта, який вибороли вчора у Луцьку. Одразу після оголошення результатів і відбулось наше спілкування з КВНщиками…

Хлопці, вітаю вас з перемогою! Скажіть, цікаво брати участь в іграх за кубки?

Однозначно цікаво. Якщо ігри в рамках якоїсь ліги проходять з відчуттями конкуренції, то боротьба за кубки це більш схоже на дружній бенефіс команд, на який ти приходиш як на свято гумору. Хоча, КВН це і є, по суті, свято. Свято гумору.

Сподівались сьогодні на перемогу?

З огляду на те, що з нами були реально сильні суперники, ми якось і не бралися прогнозувати хто переможе, усі ж чули де ці всі команди перемагали. Задоволені своїм здобутком, раді, переповнені емоціями і хочемо виступати ще.

До речі про виступи. Чому ви не граєте у нашій Волинській лізі?

Головна причина і проблема цього прикрого факту – відсутність часу. Ми ітак ледь викроюємо час на репетиції, а про ігри взагалі варто промовчати. Ну і, звичайно, фінансовий фактор, адже витрачати такі шалені гроші на дорогу з Рівного до Луцька (18 грн) – це нам не по кишені! (Сміються,-авт)

Запитання до капітана команди Миколи Коваля. У Тебе дуже шикарний голос, не хотів би Ти зайнятися вокалом серйозно?

Я вже старий, мабуть, для такого діла… Але я чув, що скоро будуть роковини Фабрики Зірок (Сміються,-авт). Можна буде спробувати себе. Ну а насправді, я любитель цього діла, і ставати професіоналом не вважаю за потрібне.

А в Луцьку часто буваєте?

Звичайно. Частенько, адже це найближчий до Рівного обласний центр, можна навіть сказати, що Луцьк і Рівне – міста-побратими. І дружба між ними дуже і дуже міцна!

Ну що, хлопці! У вас ще попереду святкування і фотосесія з кубком, тому не буду вас затримувати. Успіхів та креативу вам!

Розмову вела Анастасія Передрій

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!