Команда КВН «Бомба» зірвали Вищу Українську Лігу

Не так давно радість окрилила західноукраїнських фанатів – «Бомба» із селища Млинів, що на Рівненщині, перемогла у ВУЛі. Раділи усі без винятку, адже таких висот не вдавалося досягти ні міським командам, ні, тим більше, обласним. Наразі поспілкуємось із капітаном команди «Бомба» – Денисом Мандзюком.


- Денисе, чому така вибухова назва?
- Назва з’явилася далеких шість років тому, коли команда ще представляла Млинівську гімназію і грали в ній виключно школярі. Придумати чогось оригінальнішого не змогли, а тут просто і ясно. Роки два тому, коли всі підросли, було бажання змінити назву на щось “доросліше”, навіть опитування в нашій “контактній” групі проводили. Але більшість друзів (а тоді в групі були переважно друзі, а не вболівальники) виступили за те, щоб зберегти ту назву, за якою нас уже всі знають.

- Скільки у вас повноцінних членів команди?
- Повноцінні всі — мають обидві руки і ноги, здорові внутрішні і зовнішні органи. Всього в команді дев’ять людей — шість акторів на сцені, один звукач, один реквізитор, один керівник. Ну і брати Ліпські — наші “позаштатні” адміністратори.

- Коли у вас День народження, і скільки рочків буде?

- Коли з’явилася команда точно ніхто не пам’ятає. Тому за день народження ми беремо день, коли вперше виступили у теперішньому складі — 9 вересня 2007 року. Тобто перед початком сезону ВУЛ нам виповнилося три роки.

- Чи вважаєте ви свій стиль гри якимсь особливим, чи є у вас кумири серед КВН-команд?
- Особливий стиль був у команди “Тернопільська особлива”. У нас типовий літературний КВН з домішками не зовсім літературного КВН. В принципі, таке практикують не дуже багато команд. Тому, мабуть, щось особливе в цьому і є. Кумирів немає, швидше команди, які нам подобаються. Але їх надто багато, тим більше, в команді зібралися люди різнопланові, у кожного свої смаки.

- З ким дружите із КВНщиків?
- Поіменно перераховувати не буду, але друзі чи добрі знайомі є по всій КВН-активній половині планети — від Владивостока до Закарпаття, від Санкт-Петербурга до Кавказу.

- Ну і чи знайшли спонсора, адже після перемоги у ВУЛ він вам стовідсотково знадобиться?
- На щастя, це питання не в моїй компетенції. Спонсор в КВН — річ, якої не може бути забагато. Тим більше, потреби ростуть. Раніше достатньо було грошей, щоб їздити на ігри з Млинові до Рівного. Тепер попереду Москва, а це дорога, тиждень проживання, добові… Словом, ніколи не відмовимося від додаткової підтримки спонсорів, чи (що краще) меценатів.

- Що побажаємо читачам Молодіжного порталу?
- Від всієї команди — бажаємо вам не втратити себе, де б ви не були — в Києві чи в Ліссабоні.

Катерина Устимчук

  1. Рожевий сироп коментує:

    цікава команда, погиготіти можна..)

  2. катя коментує:

    так-так!!круті!!!дуже навіть…

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!