Команда КВН “Т.Б.П.Ч.”: “А чи тебе це пече?”

Ще досить юна, але вже доволі відома на Західній Україні КВН команда Т.Б.П.Ч. охоче поділилась своїми здобутками і жартівливо представила усіх без винятку її членів.
Отож розпочнемо.

- Які ваші досягнення за перший рік вашого існування?

- Ми виграли Кубок автотранспортного технікуму з КВНу. Там ми навчаємось у Рівному. Ще пройшли у півфінал Волинської ліги, перемогли у першому турі Кубку Асоціації КВН України, срібні призери Першої Рівненської Ліги, та взагалі граємо в багатьох лігах України.

- Дуже хочу познайомити наших читачів із членами вашої команди?

- Знайомтесь! Паша Євчук – «генератор ідей», капітан команди Т.Б.П.Ч. В КВНі відомий, як «Валєра». Вигадує сценарії, пригадуючи дитинство, інколи виходячи з душу, інколи сплячи вночі, інколи не сплячи вночі. Паша Дем’янчук – Демчик. В КВНі відомий, як «Мирося», тобто «Мирослава». Як стверджують побратими з команди, коли Паша в «неадекваті», то губить капці і співає хіт Юлі Рай «Двічі в одну річку не ввійдеш». Хропе! (вигукнув Паша Євчук-авт.). Сексуальний! (прокричав Касяк і почервонів-авт.). Коськовецький Віктор (члени команди довго згадували його справжнє ім’я-авт. ) – Касяк. В житті і на сцені на «тупозі», в КВНі відомий як «безполєзний», але все-одно смішний, особливо, коли не бриється, стверджує Паша. Рибачик Олександр – Риба. В КВНі відомий як «Толік», «ні голосу, ні слуху, але має вуха». Любить посперечатись з редакторами! Паньчук святослав – Малиш. В КВНі відомий як Мєлкий, адже важить всього-навсього 115 кг. Найінтелектуальніший , найначитаніший член команди, завжди знаходить вихід із ситуації, навіть із вимкнутим світлом. В унісон хропе з Демчиком, боїться митись у душі, тому приймає водні процедури з вищезгаданим представником команди. Довгаль Оля – Маша. В КВНі відома як прикраса команди. Після двох келихів вина засинає на підлозі. На виїздах має звичку хворіти. Ще має позитивну властивість – не хропе! Оля сміється, як Поплавський співає – «спробуй заглуши»! Кокоша святослав – Святік. В КВНі відомий, як Кокошкін. Найкраща посмішка в команді, тобто найнефотогенічніша людина. Із його світлої голови вилітають світлі ідеї. Не хропить! Любить пиво, гладіолуси і маму! А найбільше, коли мама поливає пивом гладіолуси. На диво, в команді є два звукачі. Бондар Олександр, він же Морква, він же Заза, він же «ей ти!», він же багатостороння людина. Невідповідальний, але домовитись може навіть із президентом.

- Огого! Доволі цікава біографія! А який виїзд вам найбільше сподобався?

- В Луцьк! Там нас зустріли наші друзі із команди «Без ПДВ», і правоохоронні органи, і ще прибиральниця Семенівна. Луцьк – настільки гостинне місто, що нас зустрічають зі словами: «А коли ви назад?».

-Мабуть, КВН забирає багато часу? Як до вашого захоплення ставляться батьки?

- От приходиш ти додому і кажеш татові : ” Тат а я на КВНі виграв “, а він у відповідь: “Краще б сесію здав” . Жаль, що інколи батьки не розуміють, що не можна отримати стільки позитивних емоцій від сесії.

- Цікаво, а які були ваші перші жарти?

- Перші жарти почали зявлятися на перших репетиціях Т.Б.П.Ч. Тоді вони здавалися дуже смішними, адже наша молода команда ще не знала стилів і взагалі всіх конкурсів КВН, тому ми просто писали .Хотілося чогось незвичайного, КВНщики зрозуміють, хотілося більше реквізиту , більше костюмів, смішних і гарних постановок, а з часом зрозуміли, що для сміху це не обов’язково.За короткий термін ми подружилися і вже виручали один одного, як на парах Автотранспортного технікуму, так і в буденному житті. Перші ігри, перші перемоги, перші фанати – це були шалені емоції, вони і зараз є, але не такі, як були колись.А взагалі ми любимо свою команду!Ніхто на 100% не відповідальний, але мистараємося, не було такої гри без «лажи», але ми стараємося, Касяк не може завагітніти, але ми стараємося!)Олька в команді виконує роль музи, тобто всі сценарії «Миросі» пишуться під неї , просто Демчік забирає всю славу.)

- Паша, а тепер запитання до тебе. Як це бути капітаном?

- Команда хоче вбити капітана (про себе в третій особі-авт.) , адже капітан грає не тільки за Т.Б.П.Ч., а й за Івано-Франківських «Батярів», та в новому проекті з Ковелем ” Лінія П.Ч.”

- Дуже дякую вам за інтерв’ю! Від вас так і віє позитивом. Бажаю успіхів!

Катерина Устимчук

 1. Avtor коментує:

  Я як член команди квн “ТБПЧ” хочу сказати що насправді-                                             Демчік не хропе і не забирає ніякої слави просто йому це вдається краще ніж Олі           Риба не спорить з редакторами як стверджує (дехто) і має хороший голос і слух     Касяк не такій вже і безполєзний                                                                        Святік має чудову посмішку і досить гарно виходить на фото                                   Оля ніяка не муза просто інколи допомагала (і то мало чим)                                          а Паша не такій вже і хороший автор яким він себе видає

 2. анонім коментує:

  перепрошую,але стаття писала при участі ВСІХ членів команди крім звукача і Олі!!!!!
  Розберіться будьласка самі і згадайте в якій ситуації і хто давав інтерв*ю.

 3. nu nu ) коментує:

  Шановний “Член” команди КВН ТБПЧ.
  хоча мабуть ти найгірше знаєш свою команду , тому тебе тяжко так назвати … )
  Демчік хропе тільки в одному випатку . Хлопці були завжди кращі актори , але кожен має знати своє місце! Касяк полезний в тому випадку коли всі в стані безполезному. І головне він не ображається *
  У Свята хороша посмішка але не завжди на фотках вона хороше виходить.
  А Оля пішла з команди , і матеріалу стало бракувати. Це та людина яка ніби нічого не робила , а тільки наштовхувала . Якщо не помиляюсь , то славнозвісний чвертьфінал Волині і 1. тур АКУ ви були з нею ? 
  півфінал тільки не довелось побачити , але легко здогадатись хто там був а кого НЕ було. 
  А на рахунок Паши то не знаю який з нього автор , але людина з нього не погана. Не знаю як вам , а мені частенько допомагає. 

 4. Снікерс коментує:

  цікавий факт той, що ні Паша, ні Оля більше не грає в команді, але команда як так теж не грає..те , що роблять хлопці навіть грою не назвеш.Вони профукали два фінали, і навіть на сцену виходили не в досить хорошому стані(алкогольному)..Задумайтесь, шановний автор, чому стались такі зміни саме після їхнього уходу..чому команда опустилась нижче нікуди?

 5. Малиш коментує:

  Вовово що ж почалося, а ну ка скажіть мені які це ми два фінали профукали, що навіть цьоо не знаємо, Кавалєрка, ммм мабуть так получилося, що в один день у нас було ДВІ гри в різних містах, і нам прийшлося розділитися, такі собі дві автономних команди… ще ж який другий фінал який ми профукали… хоть вбийте не пам”ятаю шановний снікерс, я привів маленькі факти, тепер вашв черга будь ласка чекаю
  З Повагою,
  Панчук Святослав (тут має бути підпис)

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!