Інтерв’ю з Dj Jenya Shock

Сьогодні ми поговоримо із молодим, але в той час і перспективним ді-джеєм, який грає в стилях Breakz, House, Tech house, Electro-Tech, має тісний графік виступів, організовує вечірки, а також з 2009 року є резидентом НК «Золото». Отож зустрічайте – Dj Jenya Shock!

-         Жень, приводом для цього інтерв’ю  стала твоя вечірка «Dj Jenya Shock birthday party».  Тому скажи, будь ласка, кому належить ідея створення даної party?

-         Насправді вони відбуваються по всьому світу.  Це звичне явище, коли клуб робить такого роду вечірки для власних резидентів. В принципі, ініціатива була моя. Наскільки я знаю, то в Луцьку birthday party робили Dj Dustin і Dj Max Freeman. В «Золоті» ж це буде перша така  вечірка. Я вдячний клубу  за те, що мені подарували можливість публічно відсвяткувати мій день народження.

-         Як ти вважаєш, це святкування буде експериментом, чи воно ввійде в якусь традицію?

-         Ввійде в традицію. Як на мене, вечірка буде досить цікавою, де гостями стануть мої знайомі, друзі, колеги по роботі, адже це круто не просто прийти в клуб потусити, а прийти, щоб привітати свого знайомого з ДН. Я от полюбляю ходити на Дні народження, тому сподіваюсь, що лучани (й не тільки) теж.

-         Скажи, а чим ця вечірка така особлива? Як вона може зацікавити пересічного клабера?

-         По-перше, буде непоганий лайн-ап, адже гратимуть Dj Mayak та Dj Dustin, а також мій birthday сет. Тому клаберів має зацікавити насамперед якісна музика, адже ці ді-джеї не перший рік грають, тому можуть забезпечити класний вечір. Я обрав саме їх, бо вони є також моїми друзями, й мені з ними приємно працювати, тому надіюсь, що інші ді-джеї не образяться на мене за вибір. Я, звісно, міг би запросити хоч всіх ді-джеїв Луцька, проте мені найбільше імпонують саме вони. Мс вечора буде Yasen’ .

-           Зрозуміло. Я знаю, що на цю вечірку будуть квиточки, тобто оплата на вході та флаєри. Скажи, а є взагалі попит на флаєри?

-         До речі, попит є, і він дуже великий. Мій флаєр – це 50%-ова знижка на вхід, тобто сама вартість входу відносно невелика, а так буде ще дешевше. Проте самих флаєрів мало, їх отримують лише найближчі мені люди, тому на велику компанію припадає 2-3 флаєри. Та все ж кожен бажаючий зможе прийти в п’ятницю, і не буде скарг, що це для когось задорого. Плюс, я вважаю, що ця вечірка (з усіх, які відбудуться 25 березня у Луцьку) найкраща.

-         А чи можеш ти (хоча б з попиту на флаєри) спрогнозувати, скільки буде, хоч приблизно, людей?

-         Якщо в цифрах, то – ні. Але точно знаю, що немало.  Часто чую, що, коли йдуть святкувати ДН, то саме в п’ятницю. Також  в кожного з ді-джеїв (які будуть грати на вечірці) є своя слухацька аудиторія. Я думаю, що буде багато людей, бо вечірка планується надзвичайно класною.

-         А чому ти обрав для вечірки саме п’ятницю, а не, припустімо, суботу?

-         Ну от влітку в «Золоті» п’ятниця була найбільш клубним днем, восени це вже стала субота. Тому надзвичайно важко вгадати, коли краще провести. Я просто обрав п’ятницю, бо потім будуть вихідні, і я не бачу причин, чому можна не прийти в п’ятницю.

-         Як ти думаєш, а хто буде з відомих людей, тобто VIP гостей?

-         Ну насправді всі мої друзі – це успішні, відомі люди. Моє коло спілкування дуже широке, але в першу чергу воно пов’язане з клубною сферою, тому будуть арт-директори інших клубів, Pj’s, Dj`s, тобто люди, які десь для когось є відомими. Будуть саме хороші, цікаві люди.

-         А чи не припускаєш ти того, що може прийти той контингент людей, який в народі прийнято називати «гопотнею»?

-         Смішне запитання. Вони то можуть прийти, але хто їх пустить всередину? В «Золоті» 25-го березня точно таких не буде!!! В принципі, на face-control-і знають кого впускати, а кого ні. І я буду сам контролювати цей процес.

-         Та повернемось до самої вечірки. От я пригадую, що на birthday party у Max-a Freeman-a  був складений окремий список гостей, протягом вечора проводились конкурси, аукціон великих професійних фото Макса, а наприкінці вечірки вносили торт, який іменинник «поділив» між гостями. Чи буде твоя вечірка такою?

-         Ну в мене вона буде більш європейського зразка. Без конкурсів, тортів і т.д. Сам антураж клубу прикрасять мої фото та фото з друзями, гостям будуть видаватись святкові атрибути. Я не проводитиму аукціон. Навіщо дублювати чужу ідею?… В мене ще буде dance performance від команди Андрія Онопрієнко, вони підготувала своє шоу… Але не хочу розповідати настільки детально про вечірку, приходьте і побачите все своїми очима. Гарантую: байдужим не залишиться ніхто!

-         І на завершення: Жень, скільки ж тобі виповниться років?

-         О, ну мені дають 22-23… Та насправді мені виповниться 26.

-         Можливо, ти хочеш ще щось сказати нашим читачам?

-         Звичайно, приходьте до мене на вечірку! Все буде круто й весело, а на те, щоб нудьгувати у Вас просто не буде часу!

Спілкувалась Євгенія Ткаченко

  1. Max Freeman коментує:

    Приятно, что мое имя упоминают… И приводят мои вечеринки в качестве примеров. А Женька молодец, что не захотел копировать, а ищет свои фишки. Успехов ему в этом!

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!