Максим Борсук: “У майбутньому я стану знаменитим як Франциско Гомес!”

“IRON CITY” – одна із найкращих break-команд Західної України. Своїм 10-річним досвідом та чималими перемогами команда досягла високих результатів. Не зважаючи на те, що середній вік учасників 20 років, у колективі танцює 8-річний Максим Борсук на прізвисько bboy CHecHen. Своїм успіхом він вирішив поділитися з читачами “Молодіжного порталу Волині”…

- Коли і чому ти почав займатися танцями?

- Коли мені було 5 років, я часто по телевізору дивився танцювальні шоу. Саме тоді я вирішив, що прийшов час пов’язати моє життя з танцями.

- Як батьки сприйняли твій вибір?

- Мама і тато підтримали мене у цьому і по сьогоднішній день захоплюються тим, чим я займаюсь.

- Розкажи як ти потрапив у відому луцьку break-команду “IRON CITY”?

- Я дуже хотів потрапити у цей колектив. Це була моя мета. Першим моїм хореографом був Андрій Онопрієнко, але він не зміг мене навчити того, що навчив мій теперішній керівник Андрій Дацюк, якому я дуже завдячую, адже саме він помітив мене і взяв до себе у команду.

- Де ти вже побував і які твої найбільші досягнення?

- Я був на різноманітних батлах у  Києві, Харкові, Ковелі. А у Львові та Тернополі я здобув 1 місце, де змагалися різні вікові категорії.

- А ким ти плануєш стати у майбутньому?

- Ну, звичайно, хореографом! Що за питання? (Сміється – авт.) Взагалі, я планую добре вчитись: хочу закінчити школу, вступити до ВУЗу і стати знаменитим як Франциско Гомес. Ну, а якщо життя обернеться не так, як я хочу, тоді я буду ремонтувати машини і стану водієм;).

- Ти танцюєш у колективі, де усім хлопцям уже за 20. Як це впливає на тебе?

- Я дуже звик до них за цей час і усіх дуже люблю. Вони мені допомагають і не звертають уваги на мій вік. Іноді я люблю з ними поговорити на дорослі теми, наприклад про дівчат (Сміється – авт.) Думаю, у майбутньому мені це не завадить.

- А які дівчата тобі подобаються? І чи є у тебе фанатки?

- Ну…я полюбляю старших дівчат. Фанаток у мене чимало. Усі добавляються у друзі в соціальних мережах. Мені приємно, що до мене така увага з боку інших.

- Чи була у тебе така ситуація, яка змусила тебе більш реалістично дивитися на світ у твоєму віці?

- Так, була… Одного разу у Тернополі на батлі 2 на 2 судді знизили нам бал через те, що наші суперники були їхніми друзями. Після цього я зрозумів, що не все так ідеально як мені здається. Тепер я тренуюсь наполегливіше, щоб у подібних суддів не було сумнівів у нашому професіоналізмі.

- Ти знаєш, що зараз в Україні проводиться безліч кастингів на різноманітні телешоу. Чи плануєш ти у якомусь і з них взяти участь?

- Так, звичайно. У наступному році я хочу піти на кастинг головного шоу країни “Україна має талант”. Надіюсь, фортуна мені усміхнеться.

- На кого ти хотів би бути схожим?

- Я хочу бути таким, як мій хореограф Андрій, і у майбутньому також створити свій колектив. Андрій – майстер своєї справи, і одного разу у Львові мені пощастило батлувати з ним. Тоді він добряче втер мені носа (Сміється – авт.)

За словами Андрія Дацюка, відомого у своєму колективі як bboy Andre, у хлопчака великий потенціал:

- У Чечена дійсно талант. Не кожен хлопчак у його віці може танцювати на такому рівні, адже тренується він наполегливо, і поблажок від мене йому не чекати. Я дуже вірю у його майбутнє….

- Андрію, скажи який секрет успіху твоєї команди?

- В першу чергу це правильно підібрана тактика, ну а потім вже постійні тренування, наполегливість та любов до улюбленої справи. Ми тут усі як одна сім’я…

- Які  найбільші досягнення твоєї команди?

- Взагалі, ми є топовою командою Західної України. Ми були у Швейцарії на “Circle Kings”, де я і bboy Feel здобули перші місця, також вдалося перемогти у Тернополі на “West connection battle”. А ще, я 4 роки жив у Кореї, де набрався чимало досвіду, адже був учасником знаменитої команди “Maximum Crew” і здобув першу премію на “ Korean bboy super championship.”

- Яке твоє життєве кредо?

- Я дуже оптимістична людина і намагаюсь жити у задоволення. Я вважаю, що людина – це маленька частина галактики, яка має зробити свій внесок у життя.

- Що побажаєш нашим читачам?

- Живіть так, щоб поважали ваше місто в Україні, а Україну в світі.

- Ну що ж, дякую, хлопці, за розмову. Хочеться побажати вам творчої наснаги, успіху та легких перемог.

Спілкувалась Юлія Ковальчук

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!