Соліст гурту “Остор”: “А що таке шампунь?”

Наші журналісти поспілкувалися з гуртом “Остор”. Засновники гурту, соліст Ктулху і гітарист Деус Крід, розповіли про виступ на “Волинському Фронті”, місію гурту, походження назви команди, свій улюблений шампунь та плани на майбутнє.

1.Хлопці, як відчуття після дебюту на сцені «Волинського Фронту»?

Безліч позитивних вражень. Зайвий раз хочемо подякувати організаторам за наданий шанс та рівень проведення заходу. Все було чудово.

2. Як склались ваші стосунки з суміжними гуртами (Нахтігаль, Широкий лан) ?

Непогано. Зокрема хочеться подякувати їм за підтримку, адже це було дуже важливо для нашого дебютного виступу – додало впевненості

3. Чи було щось цікаве і раптове під час виступу?

Звісно не обійшлося без порції курйозів. Наприклад, у Павла (барабанщика) під час виконання пісні зламалася паличка. Добре, що він вчасно зорієнтувався та одразу вихопив нову. Дебютний виступ став хорошою школою для нас, адже на сцені потрібно завжди бути готовим до всілякого «форс-мажору».

4. Як вам публіка?

Сподобався теплий прийом. Приємно, що натовп впізнавав наші кавери і співав разом з нами.

5. Чи є у « Остору» певна місія ?

Ми не ставимо перед собою жодних завдань. Хочеться абстрагуватись від політики, якихось примітивних закликів і просто бути ближчими до людей через музику. Це і є наша ціль, це мотивує на подальший розвиток.

6. Звідки така дивна назва гурту?

Походження назви гурту – велика таємниця (адовий сміх, например, ржака, ололо). Та і взагалі, багато гуртів дуже переймаються щодо назви, намагаються часто вкласти туди абсолютно зайвий сенс чи проявити неабияку оригінальність. При цьому вони забувають, що головне не назва, а люди, що за нею стоять та їх музика. Тому просто знайте нас як «Остор», а ми вже самі наповнимо це слово сенсом.

7. А як щодо історії створення «Остору», її можна буде розповідати дітям?

Та ні, це вже перебільшення – навряд чи історія про затишну пивну і компанію молодих людей за столиком когось шокує.

8. Ви довго не могли визначити остаточний склад гурту, з чим це пов’язано, і як це відобразилось на стилі музики.

У зв’язку з тим, що ми хотіли грати щось відмінне від стандартної луцької сцени, однодумців було важко знайти. Звісно, що не обійшлося без певних ротацій складу. Але головне, що наразі це все позаду та і період творчого пошуку завершений – тепер ми точно знаємо в який бік рухатись і як розвиватись далі.

9.Які теми домінують у ваших піснях?

Переважають тексти як патріотичної тематики, так і на гостросоціальні теми, питання існування та співвідношення людини і світу. Хочеться грати те, що буде актуальним у будь-який час.

10. Чи берете приклад у музичному плані з якихось гуртів?

У нас доволі великі амбіції і багато власних ідей, але певний вплив, звичайно, існує. Намагаємося брати все найкраще, що залишили нам гурти металу 80-х. На нашу думку, це те, чого не вистачає сучасній українській рок-сцені.

11. Дуже цікаво, якій музиці ви надаєте перевагу?

Переважна кількість наших улюблених стилів – треш, хеві, пауер, хард-рок. Проте ми не хочемо забивати голову конкретними напрямками та якимись жанровими стереотипами: ми граємо те, що подобається, покладаючись на сам творчий процес.

12. Чи ви будуєте плани завоювання українського шоу-бізнесу чи бачите себе більше незалежним гуртом, який не проміняє свободу творчості на комерційний успіх?

По правді кажучи, український шоу-бізнес вбогий і нікчемний, нам не хочеться мати нічого спільного з ним. Наша команда зібралась грати музику не заради комерційного потягу, а через поклик душі. Єдине, що нам потрібно – відродити музику хороших старих часів і нагадати сучасним слухачам, що рок ще живий.

13.Яким шампунем ви користуєтесь?

А що таке шампунь?

14. Чи перехід на весняний час вплинув на запис демок?

Ні, не вплинув, все йде як має бути. :) Демки пишуться, репетиційна база тріщить від музики, незабаром плануємо поділитись зі слухачами новими записами.

15. Чого ще варто чекати від «Остору» ?

Запального металу і гарячих виступів. Всього разом і чим побільше!

Розмовляла КапЛя

  1. Osiris24 коментує:

    Цікаве інтерв’ю, хотілось би почути цих хлопців вживу

  2. Злата =) коментує:

    А я була на тому концерті… бачила їх дебют)))  Дуже непогано, бажаю їм гарного розвитку =)

  3. ZiuPoberezhniuk коментує:

    круте інтерв*ю, нетривіальне, так сказать)) (це – комплімент, а не матюк) :)

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!