Вкантакт-опитування №1.1 “Про кінець світу”

Молодіжний портал Волині відкриває нову рубрику, яка називатиметься “Вкантакт-опитування”. Учасникам соцмережі вконтакті.ру ми будемо відправляти цікаві запитання і публікуватимемо їх відповіді. Перший пробний варіант можна подивитися тут. А сьогодні ми спитали в людей: “Що Ви будете робити коли дізнаєтесь, що завтра кінець світу? І чи вірите Ви в кінець світу у 2012 році?”

 

 

Антоль Назаровський

в кінець світу 2012 не вірю
а якби взнав шо завтра, всіх друзів захотів би побачити, порощатись, попрощати, всім дівчатам море квітів

Ірина Вільна

Мабуть, слово “дізнаєтесь” тут буде не доречним, тому що я в це не вірю, якщо хтось підійте і скаже мені таку дурницю, то я розсміюся йому в лице і відповім “Ні, ще рано, ми ще Україну від москалів не врятували”))

 

Марта Атаманюк

візьму свою магістерську,скручу в трубочку (ой товста трубочка вийде, все-таки 80 сторінок) і запхаю в дупу завкафедри)))але це все хворобливі фантазії,бо в кінець світу не вірю, хіба десь може в нас якісь астероїд стукнеться…але думаю то буде не скоро і не кінець світу)

 

Wind Freefallen

кінець світу….він давно вже почався…..вірите? …що б робили….абсурдні питання…просто подякував би всім, хто був в моєму житті..і все.

 

 

Алюня Вознюк

НЕ ВІРЮ!!!

можливо схожу на сповідь до батюшки, зроблю тату, подзвоню мамі, та поїду на море зустрічати кінець світу, біля вогнища під зірками). америка планує в 2016 році повністю вивести з обороти купюри номіналом 1,2 долари, та замінити їх на монети. отже, якщо америка планує, тот кінця світу не буде. тим паче, що в мене буде двійко-трійко дітей, а до 2012 я їх ну ніяк не зроблю)))

 

Марія Доманська

заберу рідну людину і відправлюсь в поле на пікнік, або в море, або в гори. вмирати треба красиво!

 

Дмитрий Тимощук

)))) якщо я дізнаюсь що завтра кінець світу проведу останні години з сімєю. я знаю що багато людей відійде на той світ – для них буде кінець …

Аня Рышко

хм, мабуть я постараюсь дочитати розпочату книгу))) а на рахунок того, чи вірю…. мені більше подобається версія з тим, що це просто кінець одного календаря і має розпочатися наступний)))
_______________________________________________________
Дякуємо всім учасникам! Довгих років Вам життя бажаємо!
  1. Мар'ян коментує:

    в кінець світу не вірю!!
    а як би він почався завтра я б хотів би на це подивитися!!!))

  2. Віталік коментує:

    Я не вірю але вірить моя дівчіна.Тому вона мене попередела що я цей день проведу з нею!=))Але хоть було б на шо подивитись!=)))

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!