ГУРТИ

Тут ви знайдете перелік та коротку інформацію про молоді гурти, які творять на Волині. Якщо ви хочете додати будь-яку інформацію до цього розділу – зверніться до адміністрації сайту :)

7-ий крок

Музичний гурт, який не пропагандує шкідливі звички, відмовляється від безладних статевих зв’язків, веде здоровий спосіб життя, та просто не уявляє свого життя без музики! Ми гурт який пише свої авторські пісні, не копіює інші гурти, має свій унікальний стиль, тобто плагіатом не займається!

СТИЛЬ: здебільшого рок, але є деякі твори, які дуже відрізняються.

СКЛАД:

-Деркач Юля – вокал, акустика, автор;
-Козачук Саша – бас-гітара, гітара;
-Сорока Саша – ударні, перкусія;
-Богдан Бондарук- електро-гітара.
-Рудинець Олекса – соло, ритм-гітара.

Веб-сайт:
_____________________________________________________

Сube

Українська група з Луцька, яка експерементує в музиці і прагне не обмежуватись певним стилем. Утворилась на весні 2010 року.

В складі чотири учасника:

Вальчук Назар- Вокал.
Красилов Тарас- Гітара.
Марценюк Ігор- Бас.
Гілітуха Анатолій- Барабани.

_____________________________________________________

Double Flash

Склад:

Victor Zhalnin- vocal,guitarKiril Kuznetsov – drums 

Tolya Zhalnin – lead guitar (vocal)

Serg Hodorchuk – bass guitar

DoubleFlash – українська група, яка грає альтернативний рок. Вона була зібрана в 2009 році братами Анатолій і Віктор Жалніни, які до того часу грали довгий період в гурті Inexis, переграваючи відомі американські гурти та придумуючи власний матеріал, згодом пішов з гурту барабанщик та вони запропонували Сергію Ходорчуку, який на той час грав у гурті та був в ній гітаристом, грати на басу, та Кірілу Кузнєцову який грав в різних гуртах для надбання практики грати на барабанах, після їхньої згоди повністю сформувався новий гурт під назвою DoubleFlash. Потім послідував період характерний для більшості рок виконавців, почали працювати над новим матеріалом та згодом демо – записами, щоб колись знайти підходящий лейбл. Після чого почали виступати на різних фестах у клубах України для завоювання своїх перших шанувальників……
ЩОБ ЗАМОВИТИ КОНЦЕРТ ТЕЛЕФОНУЙТЕ СЮДИ:  0667268284
_____________________________________________________

F.A.T.

Команда состоит из музыкантов, принимавших ранее участие группах
CARNAL EMBODIMENT, ГАЛАС, INFERNAL HATE, GRINDER, ANNIHILATED FUTURE, MASLANA HUBAH,
которые собрались вместе осенью 2008-го года для того, чтобы работать в своём, авангардном направлении, с элементами фанка, кроссовера, гранж-кора и олд-скульных стилей классического металла, имя которому Expressive Fat Metal.

Состав:
Вова Гриб……………… вокал
Вова Кунаков…………. гитара
Вова Здунюк………….. бас
Руслан Клоков………… ударные

Наши записи доступны для прослушивания и скачивания на следующих интернет ресурсах:
http://www.rocklab.ru/view/groups/24714.html
http://musicsclub.com/catalogue/group/1298638290

_____________________________________________________
_____________________________________________________

GRANNY’S FORCE

Стиль: groove metal/nursery school death metal
_________________________________________

Історія: Гурт було засновано в 2007-му році. На той момент це було три людини: Вова-гітара, Олег-вокал,Ілля-барабани. Цього виявилось недостатньо…Після великого проміжку часу було знайдено басиста, почалися активні пошуки приміщення. Офіційне народження гурту (вже як Crash Test) припадає на 11 лютого 2008 року, почалося накопичення матеріалу. 9 березня 2008 року до гурту приєднався ще один учасник – гітаристка Галя.Стиль музики можна було віднести до alternative metal/nu metal. Дебютний виступ відбувся 5 грудня 2008 року. Також було відіграно декілька концертів на місцевих фестах і концертах в інших містах. Після півторарічної праці уходить гітаристка. Гурт вирішив не шукати заміни, а працювати далі вчотирьох. В результаті змінюється стиль в незрозумілу сторону..змінюється назва гурту .. Продовжуєм працювати..
Склад гурту :

Олег – vocal
Вова – guitar
Жека – bass
Ілля – drums
Zahar – photos, design
Сайт: http://vkontakte.ru/id20685793

Контакти:

Електронна скринька:
GrannysForce@ukr.net
Мобільний телефон:
8-050-37-82-829
або 8-063-56-03-029
ICQ 445986232

Гурт випустив перший свій демо-альбом, який можна скачати за посиланнями:

!!!depositfiles!!!
!!!ifolder!!!
!!!rapi

_____________________________________________________

KARAMBA CREW

Склад:

Льоша – вокал
Енді (Endi) – гітара
Андрій Шумчук (Rudy) – бас, бек-вокал
Саша (Cool Luck) – барабани
Гріша – трубадур

Історія:

Спочатку «Karamba Crew» грали кавери на відомі панк-гурти. Після декількох репетицій з группи пішов бас гітарист, який утворив свій гурт. Після довгих пошуків «Karamba Crew» знайшли собі нового «одногрупника», з приходом якого почалось напрацювання матеріалу. Першим серйозним виступом «Карамби» вважається Благодійний форпост 18 грудня 2008 року, на якому вже з ними виступав новий бас гітарист , та недавно взятий в грурт соло гітарист. Впродовж року гурт виступав на багатьох малих, і великих сценах Західної України. Але щось пішло не так, і з групи поступово пішов соло-гітарист, потім бас гітарист.
З цього моменту починається нова історія гурту «Karamba Crew».
На початку 2010-го в группу повернувся бас гітарист Rudy. Після успіху на першому концерті в первинному складі , гурт записує перші свої демо-записи. В продовж трьох місяців «Карамба» своєю музикою піднімає на вуха концертні зали, паби, і тусовкі, але не забуває про напрацювання матеріалу.

Контакти:
(093)115-40-93       Саша

_____________________________________________________

Dying Memory Remains

Склад гурту:

Vocal – Rayden
Drums – Iron Death
Guitar – Сергій
Bass Guitar – Малой
Guitar – Стас

Офіційна дата день народження гурту це 13 жовтня 2010 hjre!

Питання про організацію концертів:
Сергій – тел.             063-101-85-90       ICQ#: 358531677
Вова – тел.             093-855-15-66       та             099-223-84-09       ICQ#: 1487707

http://vkontakte.ru/dyingmemoryremains

_____________________________________________________

KEtO

Всі питання пов’язані з орг. конц:

8 063 891 9223 Іра (менедж.)
8 050 786 7773 Олег

e-mail: ketoband@gmail.com

Веб-сайт:

http://vkontakte.ru/club7332391
http://www.myspace.com/ketoband
http://www.last.fm/music/Keto
http://twitter.com/ketoband

_____________________________________________________

New Raid

ЛУЦЬКА ПАНК ГРУПА отримала свій початок ще в далекому 2005 РОЦІ. ВСІ УЧАСНИКИ БАНДИ були панками, ТІЛЬКИ ОДИН БУВ Колгоспник. АЛЕ ЦЕ НЕ ВАЖЛИВО, ТАК ЯК ПОТІМ ВІН ТЕЖ став панк, ХОЧ І ГАВНАРЕМ, але всерівно. І ТАК, ДО СКЛАДУ КВАРТЕТУ входило 4 особи. ВОНИ: ЛИСИЙ, мурло, Хама та СЕРЖАНТ, часто випивали, І В ТАКОМУ СТАНІ ЇМ Легко вдавалося ТВОРИТИ ОФІГЕННО ПАНК-РОК. ОСЬ ТАК ВОНИ репетирували на тріп-ДАЧІ ЛУЦЬКА, ПОТІМ ПЕРЕЇХАЛИ У ІНТЕРНАТ. НЕ Пробувши там ДОВГО їх послали, І ВОНИ ЗА ДОПОМОГОЮ колишнього колгоспника Під кодовою назвою залупа, дістати у своє розпорядження ЦІЛЕ РАНЧО на околиці міста. ЦЕ БУВ ПІК їхнього ЩАСТЯ, АДЖЕ ТАМ БУЛО 3 КІМНАТИ, КУХНЯ, ГОРОД З КАПУСТОЮ І квартирантка.

НЕЗАБАРОМ, ВОНА ЇХ і вижила ЗВІДТИ, розповівши господині РАНЧО ПРО ПУРГЕН, ЯКий ВЕСЕЛІ ХЛОПЦІ підсипали їй У їжу НА СВЯТО. ТАКИМ ЧИНОМ ВОНИ перемістили свій АПАРАТ в підвал МУЗ. ШКОЛИ. І ЗВІДТИ їх погнали, І ВОНИ ПОВЕРНУЛИСЯ НА Рідну тріп-ДАЧУ – КОЛИШНІЙ венеричний диспансер. ПОЛАБАВши ТАМ, ВИРІШИЛИ ЩО нєфіг ТУТ ловити, і ДОМОВИЛИСЯ ПРО ПЕРЕЇЗД ДО КИЄВА. ЛИСИЙ поїхав перший, І ТАМ обжився. СЕРЖАНТ ПОЛЮБИВ носорога і поїхав за нею ДО ЛЬВОВА. Хама з Анею ПОЇХАЛИ ТЕЖ У КИЇВ тероризувати Лисого. НЕЗАБАРОМ І Мурло БУВ ТЕЖ ТАМ. Карочє, В РЕЗУЛЬТАТІ  ЧЕРЕЗ 2 роки ВСі ПОВЕРНУЛИСЯ У ЛУЦЬК, вирішивши продовжити ТВОРЧІСТЬ ПАНК РОК.

Сайт:

http://vkontakte.ru/club5447276

http://new-raid.ucoz.ru/

_____________________________________________________

Puppet Party

Metalcore/Hardcore

Puppet Party:

Стас http://vkontakte.ru/id19126115 – вокал
Максім http://vkontakte.ru/id27557703 – гітара
Льоша http://vkontakte.ru/id78211846 – барабани
Діма http://vkontakte.ru/kyty3off – бас-беквокал
Пашаhttp://vkontakte.ru/i.distortion -гітара

Офіційна дата народженя гурту 11 вересня
Питання що стосуються концертів :
Стас – (http://vkontakte.ru/id19126115)
Льоша             0931081077       (http://vkontakte.ru/id78211846)

_____________________________________________________

SЛіПЕР

_____________________________________________________

To Leave A Trace

Четвірка музикантів із Західної України рішучо крокує за межі своєї країни, все частіше даючи відривні концерти в Європі. To Leave A Trace сформувалися наприкінці 2007 і вже після року спільної роботи записали свій дебютний альбом під назвою “Fight Your Evil Side” («Борись Зі Своєю Злою Стороною»), який і випустили в світ у травні 2009. Одразу після цього гурт розпочав концертну діяльність в підтримку нового релізу – спочатку в Україні і далі на Європейських фестивалях.
Учасники гурту на чолі з вокалісткою грають потужні та вражаючі концерти, і де б гурт не грав, вони завжди прагнуть віддати слухачам найкращі емоції, поділитись з ними тим, що мають самі – посланням надії та любові. Всі тексти гурту наповнені власним досвідом, тим, через що вокалістці довелося пройти в своєму житті.

Вона співає про боротьбу всередині, яку багато хто з нас переживає, та про секретну силу, що допомагає нам залишатися людьми у цьому світі. Весь цей торнадо почуттів та думок разом з музикою роблять To Leave A Trace (Залишити Слід) такими, як вони є.
Музика квартету являє собою оригінальну суміш кількох видів року та металу, в якій вокал еволюціонує від мелодійного захоплюючого співу до своєрідного «металевого» крику. Загалом гурт звучить суперпотужно, і в цьому не раз мала змогу переконатися вибаглива польська публіка, адже To Leave A Trace декілька разів колесили Польщею, тільки з березня по жовтень 2010 давши там близько 30-ти концертів. Влітку ж гурт вперше побував у Швеції на фестивалі Frizon, відігравши там свій концерт на важкій сцені. Також слід згадати, що протягом 2009 року музиканти неодноразово виступали в Німеччині та Чехії, встановлюючи стосунки з усе більш широкою аудиторією.
Наразі To Leave A Trace вже записали новий матеріал для ЕР альбому. Запис відбувався у Польщі, решта роботи виконується на Pink Noise Studio в США. Музиканти готують випуск ЕР-ки «Boatman Is The Hero» і мають великі плани щодо концертів як вдома, так і за кордоном

Веб-сайт:
_____________________________________________________

When Ladies Go Charm

Сайт: http://vkontakte.ru/club1719219

_____________________________________________________

В.О.Д.А.

З давніх легенд, казок та переказів ми знаємо, що вода на землі була…

Лилась, булькотіла, випаровувалась, журчала та в 2007 році вона заграла та заспівала і цим же утворила новий стан води…
Місце заснування гурту Луцьк.
Склад: Оля (Водянова) – вокал, клавіша, тексти і музика
Вова (Водянов) – барабани
Сергій (Воданаєв) – гітара
Стиль в якому працює В.О.Д.А. можна охарактеризувати, як модерн (поп-рок з відхиленнями).
Гурт став учасником таких фестивалів:
“Тарас Бульба”
“Чиста пляма ”
“Апфест 2008?
“Я і гітара 2008? (гран прі)
“Творча Валіза” (переможці фестивалю)
“Інші”
“Велика руханка”
“Відкрита ніч”В гурті є маленька мрійка – зайняти в вашому організмі 20 відсотків, які залишились без води.) 

Ми будем грати поки не вмрем від спраги!!!

Веб-сайт:
_____________________________________________________

Давня Казка

Казкові персонажі:
Чепіль Євген – вокал, гітара
Алла Габрильчук – баян
Артьом Задоянний – барабани
Оля Поліщук – клавіша, акордеон, бек-вокал
Руслан Борисюк – бас-гітара, бек-вокал

Стиль: Казка-рок

День народження Давньої Казки – 15 квітня 2007 рік. Чому друге слово назви з великої букви!? – Це авторське, так гарніше виглядає і підкреслює ще одне гарне і важливе слово! )))

Давня Казка заснована з метою грати і співати музику. )))
Назва взята з поеми Л.Українки “Давня казка” і ми повністю поділяєм ідею і концепцію з автором!
Стиль музики: рок у різних танцювальних напрямках з оригінальними самобутніми моментами. З цього виник наш стиль – “КАЗКАРОК”
За ці чотири роки дечого досягнули, це:
- Визнані кращим гуртом фестивалю “Студентська Республіка 2009? в м. Євпаторія, де отримали диплом від Людмили Супрун.
-Учасники народного туру “Медовуха” та виступ з гуртом “ТіК”.

За плечима залишилось багато відіграних концертів та корпоративів, які і надалі продовжуються!
Найкращою своєю роботою, я вважаю патріотичну пісню “Я Україна”, яку вже давно ніяк не можем записати на студію!

Вірю у світле майбутнє, до чого і всіх закликаю!
Свій мемуар хочу закінчити рядками з поеми:
” Десь, колись, в якійсь країні,
Де захочете, там буде,
Бо у казці, та ще в віршах,
Все можливо, добрі люде. ”

Сайт:

http://davniakazka.com.ua

http://vkontakte.ru/club7279136

_____________________________________________________

ЗБІГ ОБСТАВИН

“З.О.” це:

Дмитро Мельничук (MC Zmicer) (ЕХ-”ОТ-ВІНТА”)- гітара, вокал
Леонтій Зубчик – клавішні, гітара
Сергій Басай – бас, жарти
Богдан Якимчук – ударні
Мейсон – натхнення :)
Гурт “ЗБІГ ОБСТАВИН” – заснований екс-контрабасистом рівненського рокабільного гурту «ОТ-ВІНТА» Дмитром Мельничуком. Свого часу він відійшов від справ музичних, занурившись в роботу за своєю спеціальністю – «актор драматичного театру». Здавалося, з музикою все покінчено, забуто, посипано попілом і накрито мідним тазом… Та сталося не так, як гадалося… Колеги з театру вмовили його спробувати зробити «щось своє…прикольно-рок-н-рольне…»… Вмовляли довго і як результат: 25 лютого 2008-го року відбулася перша репетиція нового коллективу. Назва “ЗБІГ ОБСТАВИН” була придумана іншим екс-учасником «ОТ-ВІНТА», барабанщиком Андрієм Осташем, який, окрім всього, є автором великої кількості текстів гурту. Майже всі учасники «ЗБІГУ…» є професійними театральними акторами, що дозволяє перетворювати виступи гурту на театралізовані дійства.…Позитивний, іронічний, в міру традиційний рок-н-рол, трошки рокабіллі, блюзу, ска, панк-року – з хорошим і добрим гумором, іронією та сатирою – кожен слухач знайде те, що йому до душі… 

НІ! – агресії, ТАК! – хорошим емоціям!!!
Ви з цим не погоджуєтеся?
Приходьте на наші концерти – ми Вас переконаємо!

Питання, пропозицiї, зв’язки із ЗМІ:
+38 (066) 404 75 85      ,
+38 (096) 764 14 73      ,
+38 (093) 970 89 28
ICQ 244 347 052
e-mail: zbigobstavun@gmail.com

Шанувальників гурту стає все більше і більше… Приєднуйтесь і Вам буде СПРАВЖНЄ ВЕЛИКЕ ЩАСТЯ!!!:)

Веб-сайт:
_____________________________________________________

План Барбаросса

“Осінь-значить пора..ги)” – так подумали мембери дуету План Барбаросса. Перші взриви, зібрання, репетиції відбулися в жовтні 2010 року. З того часу і почалося накопичення матеріалу. Стилем гурто-дуету самі учасники оприділяють як акустичний рок/реггі/альтернатива.

Склад:
0 Женя – вокал, мантри, гітара (іноді буває і таке), маракаси, вчиться грати на трубі
0 Вася – бек-вокал, гітара, мантри
Контактна інфа :
Zheka_ndg@mail.ru 0635603029
planbarbar@i.ua 0978164589
мини-Демо-альБом (2011)

мини-Демо-альБом (2011)
План Барбаросса

download

http://depositfiles.com/ru/files/j176ymh30

http://getalbums.ifolder.ru/21831079

http://turbob1t.ru/z2qcz80dpag8.html

_____________________________________________________

Просто неба

 

 

 

 

Сайт: http://vkontakte.ru/club14339992

_____________________________________________________

Ріплей

Склад:

Маргарита Тишкевич – вокал;
Дмитро Лазарев – гітара;
Олександр Дроздов – барабани;
Артур Черчик – бас-гітара;
Петро Свіст – клавіші.
з питань організації концертів звертатись за телефоном:
097 808 68 57
063 630 71 76      , Олена
e-mail: riplay.luck@gmail.com
_____________________________________________________

СилуеТ-BAND

BAND:

Власюк Артем – вокал, гітара
Драган Володимир – соло гітара
Семенуха Іван – ударні, бек-вокал
Дружук Павло – бас гітара
Басюк Іван – гітара
Кучук Андрій – труба
Кудерський Костянтин – саксофон
Раковець Іван-тромбон

Сайт: http://vkontakte.ru/club5980372

____________________________________________________

ТакА

Стиль: свіжий авторський рок з легким акцентом фольку

Заснування: відразу після квартирника пам’яті В. Цоя

Хто грає:
Данка (ритм гітара,вокал,тексти, музика,гра на нервах..)
Сільвер (волинка,тамбурин,флейта,флейта дощу,арфа,колісна ліра і взагалі найталановитіша людина в гурті!)
Брут (гітара, губна гармошка)

Сайт: http://vkontakte.ru/club21366539

_____________________________________________________

“Тінь Забутих Мрій” (Shadow Of Forgotten Dreams)

Офіційгна група вконтакті гурту “S.O.F.D.”
Барабанщік – Сєрий ?
http://vkontakte.ru/id102007555
Звукарь – Дєня ?
http://vkontakte.ru/denja_ja
Бас гітара – Юрчік ?
http://vkontakte.ru/id51296511
Ритм гітара, вокал – Діма?
http://vkontakte.ru/killing_scream
Авторскі пісні:
http://vkontakte.ru/killing_scream

Сайт: http://vkontakte.ru/club24049158

_____________________________________________________

Фіолет

ФІОЛЕТ - порівняно молода музична формація з міста Луцька, яка існує з 2009 року. В основі творчої концепції нашої музики – мікс стилів – фанк, джаз, хіп-хоп, диско, бріт-поп.

Творче кредо – ніяких обмежень; справжність емоцій і чесність музики.  Протягом року “фіолетового життя” гурт відіграв яскраві концерти на таких фестивалях як “Червона Рута”, “Молода Галичина”, “Мазепа-фест”, “Потяг до Яремче”, “Бандерштат”, “Захід”, “Перлина Заходу”, “Зорі Калуша”, “Форпост”, “Велика Руханка” та інших; на одній сцені “фіолетові” грали з такими відомими українськими виконавцями як “Бумбокс”, “Моторрола”, “Неділя”, “Росава”, “Флайза”, “Роллікс”, “Димна Суміш” та іншими; ФІОЛЕТ став гостем на концертах до днів міста та інших громадських свят в багатьох містах Західної України.
Окрім того, маємо чималий досвід виступу на клубних сценах України. В творчому арсеналі команди дебютний альбом “Трохи Тепла” (5-те місце у всеукраїнському інтернет-голсуванні на кращий альбом року від сайту “Фа-Дієз”) та акустичний міні-альбом “Ігри з Датами в Календарі” (2011). На сьогодні триває робота над другим студійним альбомом гурту та дебютним кліпом. Фіолетові цілі глибоко музичні: максимальне вдосконалення та розвиток власної музики та її широкомасштабне розповсюдження Україною.

Сайти:

http://fiolet-band.com/

http://vkontakte.ru/club12104235

http://www.facebook.com/pages/Fiolet/111951005527366

http://www.myspace.com/fioletmusic

http://www.lastfm.ru/music/%D0%A4%D1%96%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82

_____________________________________________________

ЮВЕЛІР

« Все проходить…» і «це теж пройде…» – слова викарбувані мудрим ювеліром на обох гранях персня царя Соломона. Вони стримували його від надміру помпезних святкувань у часи щастя і додавали наснаги й надії у важкі часи. Ці ж слова є визначальними в життєвій і творчій позиції хлопців, що дали своєму гурту назву «Ювелір»

Команда з’явилася в липні 2010 року, коли хлопці, насидівшись в репетиційній залі, вирішили, що варто і іншим розповісти про те, що всіх нас об’єднує, що нас радує і засмучує, дивує і розчаровує, надихає і тверезить, штовхає вперед і зупиняє на півдорозі, гіпнотизує своєю непередбачуваністю і швидкоплинністю – про наше з вами життя.
Юра , Вадим, Роман і Макс – музиканти з досвідом. Їх знають не лише в рідному Луцьку, а й далеко за його межами. Хлопці брали участь у різних проектах і грали на багатьох сценах, але вирішили почати все спочатку. «Ювелір»- це їх нова грань, нова іпостась і нова дорога вперед із Вірою, Надією і Любов’ю – трьома сестрами, що живуть у кожного в душі.
Сайт:
_____________________________________________________

Елегія

Melodic Rock,Rock-Pop
Все інше ви дізнаєтесь ознайомившись з нашою творчістю!)

Сергій Семенюк
———————–
Організація концертів+ЗМІ,
моб. телефон –             (097)9378011
(063)4653077
ICQ:471321035;e-mail: sem-87@mail.ru

Сайт: http://vkontakte.ru/club14935131

_____________________________________________________

ШтраФ Авансом

Історія гурту почалася весною 2009 року коли декілька студентів НЕМКУ зібралися в актовому залі і вирішили шо в них може щось вийти. Першим поштовхом до розвитку групи послужила пісня “Баба-скінхед” , яку група виконує в стилі панк. Наша група не зупиняється на одному стилі, а пробує експерементувати з багатьма музичними течіями. В репертуарі групи присутні композиції в роковому жанрі, рок-н-рольному, ліричному, панковому і т.д.

 

СКЛАД ГРУПИ:Вокал – Брудик Ірина 

Ритм гітара – Заєць Юра

Cоло Гітара – Ігор Намлюк

Drums – Міша Соколов

Клавіші – Настя Кондратенко

Бас – Рустам Маматов

_____________________________________________________

Інші

Склад:

Ярослав Пилипюк – вокал-мен
Роман Гречаник – гітар-мен
Павло Збаранський – клавіш-мен
Вадим Захарчук – бас-мен
Віктор Лящук – удар-мен
Історія гурту «ІншІ» почалася у Володимир-Волинському педагогічному коледжі восени 2003 року, коли п’ятнадцятирічні юнаки-першокурсники Славко та Рома вирішили створити рок-гурт.Перші кроки на сцені були зроблені саме у рідному коледжі, а з 2006 року почався злет на велику сцену: день міста у Сокалі, свято Івана Купала у Львові, фестиваль «Володимир 2006», а восени команда разом з відомим бардом Сергієм Шишкіним засновує проект «Живий Погляд». 

У 2007-му році ІншІ виступають здебільшого у Володимирі-Волинському на Живому Погляді. Окрім цього у березні дають виступ на відкритті проекту «Форпост» (м. Луцьк), а в травні відбувається прощальний концерт у їхньому ВУЗі – гурт закінчує коледж. Влітку -«Володимир 2007»

2008-го року команда проходить відбірковий тур на «Червону Руту», втретє виступає на фестивалі «Володимир», а літо завершилося приємною подією – 31 серпня гурт переміг у конкурсі «Перлина Заходу», який відбувся на день шахтаря у Нововолинську. До кінця року гурт бере участь в акціях проти СНІДу, які проходять у навчальних закладах Володимира.

З лютого місяця 2009 року ІншІ взялися за запис нових пісень. Гурт частенько заїжджає до Луцька, а там акустичний «Форпост», два виступи у клубі «Корида». У травні команду можна було почути у Сокалі на акції «ПАМПЕРС». Літо: «Володимир 2009», Арт-вечір у клубі «Майдан» та «Бандерштат 2009» (м. Луцьк), 24 серпня – ювілейний 10-й Живий Погляд.

2010 рік відмітився лише виступами у КМЦ Володимира та у барі “Маяк” на розігріві в “Етсетери”.

Новий 2011-й почався для гурту з двох виступів на презентаціях двох альбомів Сергія Шишкіна спочатку у Володимирі, а потім у Києві в клубі Sullivan Room. З 19 лютого по 26 березня ІншІ відвідали 6 волинських міст у ФОРПОСТ. DJUICE-турі.
…………………………………………………

Веб-сайт:
_____________________________________________________

Generation-Х

Сайт: http://vkontakte.ru/club14533959

_____________________________________________________

НА ЗЛАМІ ДНЯ

Команда постійно знаходиться у пошуку самовираження та звукового інтерпритування. Значення має все: кожна зупинка, кожна диссонантність, кожна аритмічність. Надаеться перевага вільному пересуванню по місцинам звуку, але… структурованість простору наближує до розуміння і концентрації уваги інорідними розумними організмами.Склад:
Антон – гітара
Віталік – бас, вокал
Олександр – барабани 

-На Зламі Дня-
с 2007 года, Украина, Ковель
в несколько ином составе (был другой гитарист с которым распрощались через год)
Коллектив создавался, с моей стороны как помощь друзьям, так как ребятам нужен был барабанщик, потому что в маленьком городке с ними туго, хотя я не барабанщик, а вокалист -Хвилини Тисячі Мільйонів-, но палочки в руках немножко держал, да и подспудное желание было постучать, да к тому же и музыка ребят мне по душе была – можно назвать это было прогрессивным постметалом, а с приходом второго гитариста добавился авангард, с уходом первого – уменьшилась доля метала + добавились элементы мата, психодела.
Записыватся-издаватся пока что особо не пытались, если не считать композицию -Нитка-, на которую были потрачены целые сутки, а всё ради того, что бы засветится на каком то концерте.
Большое внимание мы приделяем импровизации.
Группы имеющие влияние: King Crimson, Neurosis & projects, Today Is The Day & projects, Zeni Geva & projects, Ruins & projects Tatsuya Yoshida, Porcupine Tree & projects, Anekdoten, ANODYNE, Breach, DEFTONES, GODSPEED YOU BLACK EMPEROR!, ISIS & projects, KNUT, KEELHAUL, MEATJACK & projects, MADE OUT OF BABIES, Swarm Of The Lotus, Frank Zappa, Ozric Tentacles, SMASHING PUMPKINS, Sonic Youth, Glenn Branca, Therapy?, Tom Waits, The Mars Volta, Cave In, Zu, ENGINE DOWN, FALL OF TROY, The Postman Syndrome/Day without Dawn/East of the Wall/Biclops, Zebulon Pike … ну и ещё много коллективов где присутсвует личностное и экспериментальное мышление
  1. Володимир коментує:

    А про луцьких SQUALL забули, чи вони не варті уваги? )

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!