Лучани збирали кошти для дітей, хворих на діабет

Цими вихідними, 22 травня у Луцьку відбувся заключний концерт шостої щорічної благодійної акції «Серце до серця». З першого травня волонтери збирали кошти на обладнання, призначене для хворих на цукровий діабет дітей. Традиційно скриньки розташовувалися у громадських місцях, у вишах, навчальних закладах, лікарнях.

 

Регіональний представник фонду Оксана Лойко розповідає, що активізовувалась робота волонтерів не лише у Луцьку, а й у районах. «Щороку акція набирає обертів, тому цього разу до нашої команди лише у Луцьку долучилося близько 400 молодих людей, які збирали гроші у спеціальні скриньки. По області їх кількість доходила до 800. Таким чином спільними зусиллями ми зібрали колосальні кошти, точна сума яких поки підраховується працівниками банку».

 

Фінальний концерт акції відбувся у стінах Луцького замку. Дійство розпочалось із розважальної програми від ВОГО «Ми плюс», у рамках якої виступали фіналісти проекту «Фактор плюс», музичний колектив «CUATRO», танцювальний колектив «Styles» та співак Слава Святинчук. Усі учасники були нагороджені дипломами та подяками від акції. Спекотну погоду підтримували юні таланти зі школи раннього інтелектуально та естетичного розвитку «Світлинка».

 

В підтримку акції на сцені Замку виступили і відомі луцькі гурти, які разом із собою принесли відвідувачам дощ. Гурт «Подих сонця», «Sound of the rain», «Ріплей» та «Ювелір» погодилися виступати безкоштовно, тим самим даруючи свої великі та щирі серця діткам, хворим на цукровий діабет.

 

Анастасія Передрій

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!