Олеся Стефанко: “Не може бути нічого красивіше – ніж природна краса”. ВІДЕО

“Міс Україна Всесвіт 2011″, яка у серпні представлятиме Україну на міжнародному конкурсі, Олеся Стефанко, показала гардероб, в якому збирається підкорювати світ українською красою.

Дівчина народилась у Коломиї, але тепер живе та навчається у Одесі. Цього літа вона закінчує 4-й курс Одеського Інституту прокуратури та слідства. Каже, вже склала майже усі іспити, тож паралельно розпочала посильну підготовку до конкурсу.

Вже у серпні Олеся вирушає до Бразилії, аби ще раз довести усім, що українки одні з найкрасивіших не лише у Європі, але й у Всесвіті.

60-й “Міс Всесвіт 2011″ відбудеться 12 вересня у Сан-Паулу.

- Кому ви першому подзвонили після перемоги. Чи довго звикали до нового статусу?
- Звичайно, спочатку я подзвонила батькам, їм повідомила, тому що вони завжди за мене переживали, вірили в мене. Спочатку у мене було таке відчуття, що щось змінилося. Треба удосконалюватись, адже попереду досить важливий конкурс. І насправді, я відчувала дуже велику відповідальність, через те що, я представлятиму Україну на такому престижному конкурсі.

- Що для вас є “Міс Всесвіт”?
- Якщо чесно, то “Міс Всесвіт” – це такий конкурс, який відкриває дуже багато перспектив. Тобто, навіть якщо ти не виграєш цей конкурс, але тебе можуть помітити, можу запропонувати досить вигідні контракти, пропозиції. Якщо в мене раніше був строгий план, то зараз я не буду планувати на майбутнє, буду очікувати результатів конкурсу.

- Чи знаєте як складаються долі Міс Всесвіт?
- Я переглянула багато разів минулорічний конкурс та само попередні шоу. Але як склались кар’єри переможниць навіть не знаю, за цим не слідкувала. Що стосується конкурсу, то для себе дивилась – аби побачити певні плюси, певні мінуси – як себе потрібно вести, як себе потрібно ставити. Я от нещодавно повернулась з Лас-Вегасу, де була на конкурсі “Міс Америка”. І він повноцінна копія події “Міс Всесвіт”. Я досить багато корисного знайшла, тому що дійсно побачила організацію із середини.

- Як вам нова “Міс США” Аліса Кампанелла?
- Я знаю, що за нею дуже багато вболівало і дійсно робили прогнози, щоб вона виграли. Вона дійсно дуже яскрава. Мені подобається, я вважаю її достойною конкуренткою на “Міс Всесвіт”.

- На дворі ХХІ століття – без пластики вже нікуди, і цим іноді грішать подібні конкурси. Ваше ставлення до цього?
- Саме Америка, країни Латинської Америки вони досить глобально готуються до “Міс Всесвіт”. Але я вважаю, що все ж таки не може бути нічого красивіше – ніж природна краса. Тому треба удосконалювати свою природну красу якимось природним шляхом, не потрібно ніякої пластики.

- Ваш гардероб (30 образів) готує українська дизайнерка Настя Іванова?
- Все почалось з того, що вона запропонувала знятися у фотосесії для колекції її одягу. І потім ми вирішили разом працювати, оскільки мені на конкурс потрібен дуже великий гардероб – там планується багато різних заходів. І мені звичайно потрібні досить яскраві сукні, а я довіряю Настя, і знаю, що вона зможе реалізувати в сукнях те, що я хотіла бачити.

- Як нині просувається ваша співпраця?
- Працюємо. Я пояснила їй свої ідеї – що я хочу, вона мені допомагала та розповідала, що є актуальним на даний момент. Наприклад, мені хотілось чогось яскравих кольорів, а Настя більше розбирається у моді. Я знаю, що зараз у моді більш пастельні кольори, і ми поєднували ідеї і приходили до компромісу.

- Більша частина вбрання відшита, вже є улюблені сукні?
- Мені дуже подобається біла сукня, в якій я зараз. Також є досить ніжна фіолетова сукня, вона мені подобається, мабуть найбільше.

- Вже знаєте куди її вдягнете?
- Ще не знаю, але думаю, ще може бути якійсь особливий, досить важливий захід. Мені дуже подобається колір, дуже подобається тканина і мабуть незвичний верх – вдягається на одне плече, вона мені імпонує.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!