Інтерв’ю з директором компанії BRANDCAR Антоном Чебасовим

Антоне, чому ваша компанія вирішила стати партнером  Сусіднього Світу?

Першочергове завдання компанії BRANDCAR на фестивалі Сусідній Світ – це підтримка мистецтва в усіх його проявах, будь-то музика, спорт, малюнок, живопис тощо.

А ви коли-небудь брали участь до цього в подібних заходах?

Так. Ми постійно намагаємося брати участь в культурно-масових заходах подібного плану. Для нас це дуже важливо. Більша частина нашої аудиторії це – молоді творчі люди, які креативно дивляться на речі. У нашому випадку, на дизайн своїх автомобілів. І ми з задоволенням ділимося своїми знаннями.

А ви самі займаєтеся яким-небудь видом мистецтва?

Звичайно. Крім АВТОВІН, наші співробітники, так чи інакше, пов’язані зі спортом або музикою. У наших рядах прибувають активні діячі цих областей. З цього нам добре знайомий змагальний і командний дух. У нас власна футбольна команда. Ми постійно виїжджаємо на ігри. Ходимо разом на концерти. Сподіваюся, ми покажемо на що здатні. І, в свою чергу, обов’язково організуємо приз від BRANDCAR кращою футбольною командою і кращому молодому музичному колективу.

Що ви хотіли б побажати Сусідньому Світу?

Я хотів сказати, що чудово, що є такі фестивалі як Сусідній Світ, що дозволяють дати можливість реалізації початківцям музикантам, художникам і фотографам. І просто приємно провести час у сонячному Криму. Все буде в кращому вигляді, я впевнений! Гармонія тіла і духу – понад усе!

Джерело:  Brand-car.ru

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!