Вкантакт-опитування №3. Що запам’ятолось за літо?

Цього літа Україною прокотилася ціла хвиля різноманітних культурних та просвітницьких заходів. От ми й вирішили спитати у користувачів мережі “Вкантактє.ру”, що найбільше вгризлося в голову та залишило сліди з фестивалів,  клубних вечірок, концертів та інших подібних заходів. Та й просили пояснити чому саме цей захід і подія. Як не дивно, але більшість людей називало фестиваль “Бандерштат-2011″, що безпосередньо пов’язано з тим, що це єдине дійство подібного формату на нашій рідній Волині.

Отже, відповіді на запитання: “Які з культурних заходів (фестивалі, концерти, клубні вечірки тощо), що ви відвідали цього літа запам’яталися найбільше? Чому?”

Зю Побережнюк

Літо цьогорі4 видалося не таким цікавим, як попереднє. Поскупилося воно на фестивалі та інші цікавинки, мабуть, не тільки для мене, бо 4ула 4имало подібних нарікань. Не знаю з 4им це пов*язано. Можливо, з віком моїх однодумців, адже ми, п*ятикурсники, переживши літню сесію, мусили ще й турбувтися про вступ на спеціаліто-магістрів.

Перелік фестивалів вийшов у мене трохи куценький порівняно з минулими роками: Старе місто (Львів), Зашків, Фортмісія, Тарас Бульба, Бандерштат, Захід. На жаль, не вдалося потрапити на Шипіт, Підкамінь та Славське рок. А ще зі списку “не вдалося” – не вдалося зробити транспоранта “Кричить “цицьки” державною мовою!”, думаю, що це стало б прекрасною альтернативою старому Артурові, який вже скоро вийде на пенсію)))

Якщо брати до уваги інші культурно-просвітницькі події – встигла відвідати гендерний табір та львівського “”Кінолева.

Сподіваюся, наступного року зможу насолодитись фестиваляма сповна і потраплю нарешті на ВУДСТОК!!!

Дмитрій Гонивітер

ну ясно, що Бандерштат)
тому що аналога такого правого фесту в Україні немає! Це крута музика, корисні заходи та інформація, високий рівень організації і т.д.

Євген Мужилко

Фестиваль Підкамінь…
Своєю атмосферою, пристойною організацією і публікою
А також, звісно, музична програма!!!

Мар’яна Коваль

Серед фестивалів, які я відвідала влітку, найбільш вартим уваги є однозначно Бандерштат… Цьогоріч організатори гарно попрацювали, зумівши зібрати на одній сцені таку кількість різноманітних гуртів…
Чудова музика в поєднанні з атмосферою справжнього українського духу…,цікаві гутірки з відомими людьми…літературна та акустична сцени та багато інших цікавинок…-це те, що не може залишити мене байдужою.

Максим Голайдо

Відвідав цьогоріч 4 фести: “Земля героїв” в с.Зашків, “Форт Місія” с. Поповичі, “Бандерштат” м. Луцьк, “Захід” с. Родатичі.
запам*яталось? гмм запам*ятався безалкогольний фест “Бандерштат”, вперше відвідав справді безалкогольний фест, а не псевдо безалкогольні фести “Підкамінь” чи “Зашків”, вперше насолоджувався музикою без тютюнового диму і прокидався не під вигуки п*яного бидла і взагальному хороший фест, більше приємного ніж негативного…
але найкращим фестом літа виявився “Захід”: прекрасний звук, прекрасні гурти, прекрасне місце проведення фесту, все було прекрасно…

Olga Bogachevska

Фортмісія, бо на цьому фесті намісила багна найбільше за все своє життя) Славське-рок – один із моїх улюблених фестів. завше цікава музична програма і неймовірно красива місцина, оточена звідусіль горами.
Бандерштат, хоч і рідний свій, але об”єктивно найкращий з усіх фестивалів, які відвідувала. На відміну від інших, він не просто “патусіть”, але несе в собі певні ідеологічні цінності.

Свята Мерилін

Літо 2001 було надзвичайним, якщо розглядати його з точки зору фестивалів та інших культурних заходів. Особисто я змогла відвідати Підкамінь, Славське рок та Бандерштат. Перевага в позитивних враженнях безперечно на бік останнього.

Светлана Берекета

я пів літа пробула на морі і не сильно відвідувало щось. День мильних бульбашок – це круто)) такий гарний посправжньому дитячий позитив)) сподобалась арт-шок виставка в Галереї мистецт. багато цікавих і талановитих робіт було представлено. я впевнена, що Бандерштат був крутий, хоч сама на нього не потрапила, та відгуки були позитивні)

Настя Вербич

на день міста в Луцькому замку вечір) музика гарна) і феєрверки круті) також ніч в замку на день молоді) просто кльово було) та в принципі решту або пропустила або проігнорувала)

Coca Cola

Бандерштат)
море гарної музики, море позитиву..нові знайомства, на фесті зібрались друзі з інших міст) тому і сподобалось)

Андрій Паламарук

Бандерштат, було дуже цікаво, багато чудових гуртів виступало, гарна атмосфера, взагалі супер!

Шпак Михайлович

Якщо потрібна лаконічна відповідь то це Форт-Місія. Вона була безкоштовна, гарно організована та сприяла розвитку історичної та мистецької свідомості.

отак)

Ганна Луцюк

незважаючи на те що цього літа активний відпочинок не був таким активним як завжди, приємні моменти знайдуться. Це і незабутня “Фортмісія” перехрещена у фортмісиво і ювілейний “Тарас Бульба”, і “Бандерштат”, і “Старе місто” яким відкривали фестивально-тусовочний сезон. Основне на цих фестах було те, що вони набули “сімейного” формату – поруч постійно були твої рідні людиська. В першу чергу я отримувала задоволення не від виступів улюблених гуртів, а від можливості поспілкуватися з людьми з якими не випадає часто бачитися

Віра Шевчук

ой, не відвідувала нічого, на жаль… тільки на відбірковому Тараса Бульби була, що з останнього…

Інна Василюк

Бандерштат звичайно! Це був найцікавіший і наймаштабніший захід літа якщо розглядати Волинь. Можна згадати також Захід але організація бажає кращого тому Бандерштат форева!!!!

Анонім

Я много де була, але ніщоне зрівняється з городніми справами, я поралася в землі ціле літо, дивилася як пропростає лістік за лістіком, а потім всіляка нечисть тіпа караладських жуков і насєкомих обгризає зелену прєлесть, але не думай що я таков працювала, паралєльну вклячара радіо мелодія і слишала всілякі хіти прадвінутих груп. мнє всьо очінь панравілося = отак я провела літо, а ще мені нравиться, що 1 вересня в школє я знову смагу написати цей текс опять і отримати оцінку

 

  1. Apelsinka коментує:

    останній комент самий жестяковий і мега супер класний)) :D

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!