Василь Прозоров: “Надихати може все що завгодно, головне щоб не пропадав сигнал”

Цієї суботи у Львові відкриється оновлений рок-клуб «Rock Garage». Одним з ідеологів реформації клубу став Василь Прозоров (групи ТОЛ, ПНД, Dollheads). Про це та інше – надалі розмова з музикантом.

Василь, привіт! Дякую, що знайшов час на розмову. Розкажи, яка твоя роль в реформації «Rock Garage»?
Всім привіт! Я радий, що хтось цікавиться такими речами і, судячи з усього, це комусь потрібно! Моя роль в реформації Гаражу дуже проста – усіляко допомагати в розвитку культури і творчості. І не тільки в рок-музиці і спільних стилях, але й в усіх інших видах мистецтва. Ми так довго мріяли про розвиток «двіжухи», і зараз реалізація цих мрії стала реальною. Ми усією командою робимо все, що можливо, починаючи від ремонту клубу, закінчуючи усілякими питаннями організації. Коротше кажучи, проявляємо себе, хто як може, і завжди прагнемо більшого.

Хто ще входить в команду?
Крім мене, в команді Вітька Новосьолов, який більше всіх «рвав зад» за можливість вчепитися в Гараж. Також Сергій Требанадо, який вчасно і без усіляких роздумів відгукнувся на пропозицію бути частиною Гаражу. Поки що наші задачі не розподілені, але поступово вимальовуються чіткі обов’язки для кожного з нас.

Хто такий Сергій Требанадо? І хто тепер власник Гаражу?
Сергій Требанадо – це наш кент і партнер по Гаражу. В його честь я розробив особливу програму для клубу, деталі ви взнаєте пізніше. ;) Скажу лише одне – тверезим приймати участь «Требанадо фесті» неможна.
Хто власник Гаражу я не знаю, ми його орендуємо і розвиваємо як клубний заклад.

Що буде новим для відвідувачів «Rock Garage»?
Враховуючи усі помилки минулого, в Гаражі все буде новим! Мужик, поки про це скажу мінімально – кухня з фірмовими стравами від правильних і цікавих людей, бар з тим же напрямом (ексклюзивні коктейлі ) і т.п. Ну і звісно ж велике різномаїття виступів і вечірок.

Яким, на твою думку має бути хороший рок-клуб?
Хороший рок-клуб має бути по справжньому хорошим! Реакція відвідувачів оновленого Гаражу відповість на це питання ліпше за мене.

На вечірці з приводу відкриття клубу ти будеш виступати з акустичною програмою. Чи почують глядачі пісні ТОЛ і ПНД, чи буде щось особливе?
Пісні ПНД будуть точно, ТОЛ – навряд, а щось особливе поки що під питанням.

Нещодавно ТОЛ випустив новий сингл ФЛАГ. Чи планує група випустити третій повноформатний альбом?
Поки що це під питанням. Ми витрачаємо дуже багато часу на пошук звучання і на роботу.

Нові пісні ТОЛ`у стали більш соціальні і місцями навіть з політичним підтекстом. Ти цікавишся політичною і соціальною ситуацією в Україні і в світі?
Як не дивно, але багато нового матеріалу обертається навколо усіх неприємних соціальних питань в нашій країні і в світі.

Чому такий перехід в творчості від внутрішнього світу в світ зовнішній?
Усяке буває. І поки я зі своїм внутрішнім світом ніби домовився, а ось оточуюче нас гімно щось ніяк не розгрібається. Треба щось з цим робити, йопт!

Image: http://cs11131.vkontakte.ru/u11656175/22610774/y_cfc89b05.jpg

Боротися з гімном за допомогою творчості і Арту? А що ти думаєш на рахунок ситуації з рок-культурою і культурою в нашій країні взагалі?
Боротися з гімном треба усіма можливими способами, включаючи і Арт і творчість і т.п. А на рахунок рок-культури і культури в цілому мені говорити неприємно. Коротенько – в нас все складно і хочеться змінити багато речей.

Що тебе надихає?
Надихати може все що завгодно, головне щоб не пропадав сигнал, а якщо він пропав – ні в якому разі не панікувати, плисти за течією

Побажання читачам ROCK.LVIV.UA?
Читачів хочу попросити бути простіше і добріше до оточуючих. Особливо до тих людей, кого ви не знаєте вживу.

 

Спілкувався Євгеній punker спеціально для ROCK.LVIV.UA

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!