Всюди «БЕЗ ГМО», а в них — «БЕЗ ПДВ»

Якщо лікарі рятують наші життя, то ці люди продовжують його тривалість за допомогою… сміхотерапії, корисність якої доведено світовими медичними світилами. Не дивуйтесь, мій співрозмовник – директор луцької КВК-команди «Без ПДВ» Світлана МАТВІЙЧУК (на фото).

- Що означає така цікава назва вашої команди?
- Як відомо, «ПДВ» – це податок на додану вартість, але нашій команді нічого не треба додавати, бо ми – чистий волинський продукт. Крім лучан, у команді є ще хлопці з Ковеля і Рівного. Наш колектив, який 24 серпня відсвяткував свою першу річницю, дуже дружній. Здається, за ці 12 місяців ми вже стали, як брати і одна сестра – я (усміхається).
- А чому ж немає дівчат у команді?
- Так сталося. Але, незважаючи на те, що я одна серед хлопців, повірте, – у нас панує матріархат (усміхається)! Команду збли жує не лише «КВНівське» життя, а й спільне бажання розкрити себе в шоу-бізнесі. Наша мета – прославити Луцьк, що поки вдається, адже вперше за шість років волинська команда потрапила до фіналу Асоціації КВН України (АКУ), у травні ми перемогли у фіналі Відкритого телевізійного чемпіонату студентських ко манд КВН «Кавалєрка 2011», що відбувся в Івано-Франківську.
- Розкажіть, будь ласка, декілька ваших жартів, щоб читачі вловили стиль команди.
- «Місто Луцьк настільки гарне, що птахи, які пролітають над ним, думають: «Ай, потерплю!»:
«- Попелюшко, твоя мачуха і злі сестри поїхали на бал. І ти теж можеш поїхати з ними!
- А навіщо це все, якщо тепер цілий вечір хата вільна!»;
«Дід Мезим – бабі добре з ним»…
- Смішні у вас жарти! Хоча раніше було прийнято, що жартувати можна тільки російською. Принаймні, це прищеплювали і прищеплюють зараз із екранів телевізорів.
- Неправда, думаю, що всі читали Івана Котляревського, Остапа Вишню, Павла Глазового… Цей список можна продовжувати і продовжувати, але усі розуміють істину: якщо жарт хороший, то неважливо, якою мовою він звучить. Ми пишемо жарти як українською, так і російською мовами, хоч, звісно, намагаємось більше творити рідною.
- Чи допомагають вам жарти у житті?
- Звичайно, людина, яка вміє жартувати – це ж душа будь-якої компанії. От нещодавно ми їхали на півфінал АКУ, а в потязі в одному вагоні з нами опинились призовники. Було дуже весело, завели безліч знайомств, там та-ки-й колоритний майор був, його можна без дублів знімати у гумористичних серіалах про армію. І саме завдяки цій зустрічі ми дописали привітання на конкурс, яке принесло нам перемогу.

Катерина УСТИМЧУК

газета “Волинь”

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!