Юрій Кондратюк: «Якщо маєш ціль, то її потрібно подвоювати, і тоді отримаєш бажаний результат»

20 лютого до своїх молодших колег Коледжу технологій та бізнесу завітав із майстер-класом Юрій Кондратюк (переможець 1 сезону кулінарного шоу «Пекельна кухня») із товаришем та колегою Антоном Линдою. По завершенню мала нагоду поспілкуватись із Юрієм Кондратюком не лише на кулінарні теми, але й про життя до та після проекту.

Привіт, розкажи, що сьогодні готував для студентів?

-       Готував 3 страви: салат «Цезар», різотто та десерт «Тірамісу». Перед початком майстер-класу я наголосив, що це є класикою і такого в Луцьку вони точно ще ніде не бачили та не кyштували.

Вже не секрет, що тебе називають «майстром різотто». Де навчився готувати цю страву?

-  Вперше процес приготування мені показав друг зі Львова. Я зумів навчитись азів приготування різотто, проте розумів, що воно є недосконалим. Тому вдома вчився його готувати сам. Я перевів насправді багато рису і продуктів, але все одно так і не зміг зробити його ідеальним. Проте вже на проекті «Пекельна кухня» я зрозумів нюанси технології приготування. Спочатку шеф проекту «ПК» казав нам, що різотто ні з першого, ані з другого разу у нас не вийде приготувати, але і з першого разу моє різотто пішло у зал. Це мене, звичайно ж, порадувало. Після цього до мене підійшов шеф Арам Мнацаканов із словами: «Юра, так ты мастер ризотто!»

Як з’явилось рішення прийняти участь у кулінарному шоу «Пекельна кухня»?

Ю: Ми з  Антоном ще років 5 назад були страшенними прихильниками американського аналогу шоу «Hell’s kitchen». Ми передивились усі випуски, перечитали багато про цей проект, але я не міг повірити, що таке може бути насправді. І коли рік назад мої друзі почули про кастинг на українське шоу «Пекельна кухня», то не вагаючись повідомили мені. Пройшов 1 кастинг, пройшов 2 кастинг, зателефонували – і я учасник першого сезону.

А: В той час, коли Юра проходив кастинги я був закордоном, друзі подзвонили і розповіли, що у нас проходить набір на шоу «ПК», я одразу посміхнувся і сказав: «Кондратюк 100% уже там».

Очікував на перемогу?

-   Так, я був впевнений у перемозі, але не тому, що хтось був слабшим кухарем. Учасників було 16, в перших ефірах я не відчував конкуренції через те, що треба було працювати так, щоб тебе не вигнали, коли залишалось кілька учасників, ось тоді треба було вже показувати себе та переконувати у вміннях. Я думав про готування лише у момент конкурсу, а під час нетривалого відпочинку я абстрагувався та думав про щось інше. Ніколи  не потрібно боятися і думати про конкурентів, а думати про те, як краще зробити свою роботу.

То ти лідер?

-   Мабуть так.

Чи є у тебе улюблена страва?

-   Не може бути улюбленої страви, як і улюбленої пісні. Будь-яка страва хороша, якщо вона гарно приготована. А взагалі люблю готувати салат «Цезар», також м’ясо середнього ступеня просмажування.

Як пригадуєш свої студентські роки?

-   Перше враження було, мабуть, здивування, адже я не звик, що до мене, 17-річного хлопця, викладачі, які старші за віком, звертаються на «Ви». На лабораторні роботи я ходив завжди. Я не любив капусняк, а на першій лабораторній мені випало його приготування. Я, звичайно, був не задоволений, але все ж вивчив технологічну картку, купив продукти і впорався із цією справою.

Це правда, що ти ще полюбляєш співати?

-   Так. Була у мене рок-група  «NEW RAID». Співав, грав на гітарі…

А у дитинстві ким мріяв стати? Невже кухарем?

-     Ні, рідко хлопці мріють працювати у кулінарії. Я хотів бути футболістом,  довгий час серйозно займався футболом, але
потім почав навчатись, з’явились інші захоплення.

А не хотів поїхати працювати закордон?

-    Якщо людина в Україні не навчилася заробляти, то й закордоном аналогічно.

То ти патріот?

-    Я краще покажу.

(Юрій спокійно продемонстрував татуювання на руці із надписом «Born in Lutsk»).

Які у тебе плани на майбутнє?

-   Та якось коли плануєш щось, то воно рідко повністю виконується. Але якщо маєш ціль, то її потрібно подвоювати і тоді отримаєш бажаний результат.

 

Спілкувалась Олена Гнасюк

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!