Підсумки ХІІ традиційного Всеукраїнського турніру з рукопашного бою «РУБІЖ 2012»

2000 року Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» за підтримки Управління Служби безпеки України у Волинській області започаткувала проведення Всеукраїнського турніру з рукопашного бою.

25-26 лютого 2012 року в спортивному комплексі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся ХІІ традиційний турнір «РУБІЖ 2012».

Змагання зібрали близько 200 спортсменів, яки входили до складу 12 команд з   різних регіонів України, з Волинської області та з міста Бреста (Республіка Білорусь).

З вітальним словом до учасників змагань звернувся голова Волинської обласної державної адміністрації Борис Клімчук, за підтримки благодійного фонду якого відбулися зазначені змагання.

Протягом двох днів  на спортивних майданчиках вирувала напружена та безкомпромісна боротьба. Кожен з учасників турніру здобув досвід спортивної боротьби та нових друзів-суперників.

За підсумками загальнокомандної боротьби володарем Кубку дванадцятого Всеукраїнського турніру з рукопашного бою «РУБІЖ 2012» стала команда господарів змагань – Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ». Другу сходинку п’єдесталу пошани зайняли спортсмени Чернівецької області, третю – Київської області.

Всі учасники та гості турніру лишились задоволеними умовами прийому та розміщення, роботою суддівських та медичних бригад та чудовими нагородами – медалями, дипломами, кубками та солодкими призами-тортами.

Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» висловлює вдячність Волинській обласній державній адміністрації, керівництву Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, медичним бригадам Відділення спортивної медицини Волинської обласної клінічної лікарні та Луцької міської станції швидкої допомоги, благодійному фонду «Рідна Волинь»  за  допомогу та сприяння в проведенні чергового спортивного свята.

З повагою Сергій Гузов (067 9261076)

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!