Etam Crew на фестивалі РЕСПУБЛІКА 2012

Фестиваль «Республіка» порадує нас не тільки якісною музикою, але і чудовою візуалізацією. Для цих благородних цілей в Кам’янець-Подольсікй з’їжджаються найкращі райтери Україні, Польщі, Іспанії, Білорусі, які перетворять місто на величезне творче полотно. Я починаю серію таких собі невеликих опусів, в яких детальніше розповім про наших майбутніх героїв.

Почнемо з сусідів поляків. Цікавий і безумовно талановитий художник з факультету графіки та живопису Академії мистецтв ім. Владислава Стржемінській в Лодзі Przemyslaw Blejzyk “Sainer”, один із засновників команди зі стріт-арту Etam Crew.

Роботи Sainera занурюють у світ таких собі психоделічних фантазій, відриваючи від реальної буденності з її сірими фарбами і похмурими особами.
Przemyslaw не дуже любить виставляти себе «на показ», більш конкретну інформацію про нього знайти важко. Але хіба це так важливо? Адже за нього все скажуть його роботи, які справді вражають розмахом, манерою виконання і задумкою.

Що ж він придумає на цей раз? Це ви зможете побачити в Кам’янець-Подільському з 21 по 23 вересня на фестивалі «Республіка».

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!