Yeganov Project або апгрейд від динозаврів волинської музики

Я не знаю, як правильно називати нові проекти древніх динозавриків волинської рок-музики. Новий-старий проект. Чи старо-новий. Чи?

Справа в тому, що вони знову зібралися, і їх двоє. Луцька рок-сцена з ними на короткій нозі. Невідомо, що було давніше – хлопці взялися за ноти, чи Металіка почала виступати з концертами десь там, в американських гаражах.

YEGANOV project – об’єднання талантів та музичних зусиль екс-учасників гурту “Джигура” презентує відеокліп на пісню Рандеву.
Після розпаду “Джигури” пройшло трішки часу, і Віталій Єганов разом із Dj Pioneer (Юрій Король) подумали, що треба продовжувати працювати у тому ж напрямку, та в травні цього року почали роботу над новим матеріалом.
Над кліпом на пісню “Рандеву” протягом трьох місяців працювали переважно друзі. Починаючи з відеооператора Саші Слободи (до речі, це його перша робота у такому напрямку:))), закінчуючи всім неформальним людом, який безпосередньо брав участь у зйомках.

Я дісталась до одного з учасників Yogan project – Юрія Короля.

- Не можете без музики, так?

DJ Pioneer: ТАК! ))) Коли не стало Джигури, я довго мучився, мені чогось не вистачало. І от зателефонував Віталіку, а у нього аналогічна ситуація…І ми вирішили знову об’еднати зусилля.
- Як давно займаєтесь музикою взагалі?

DJ Pioneer: З 1996 діджею, а до того в мене були ще делитанські дитячі проекти: рок-гурт “Діти Кайфу” (1994-1995),електронний проект “Music Sabotazh” (1995), який переродився у групу “Light and Dance” (1996-1997.

- Альбом новий буде?

DJ Pioneer: Готуємо альбом! До нього увійдуть 9 пісень, як нові, так і старі ще з “Джигури”, зокрема пісня “Не забувай”.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!