Оркестр “Brevis” – погляд з-за куліс

Your own personal Jesus
Someone to hear your prayers
Someone who cares…

Саме з цієї запальної пісні розпочався концерт симфонічного оркестру Brevis, найхаризматичнішого барабанщика Михайла Земельського, найспівочішого гурту «Лісова пісня» у складі Мирослави Толочик, Тані Тишкун, Галини Давидюк та найбільшого хору міста Луцька. У Луцьку вони виступають вже не вперше. Цього року в програму “Рок-легенди. Музика Сердець” додали нові композиції: Michael Jackson “Earth Song”, Queen “Who Wants to Live Forever”, Metallica “Enter Sandman”, Muse “Uprising”.
Як учасники хору, перш за все, хочемо подякувати Геннадію Фіськову (диригенту Brevis) за його настанову: “Не треба мені академічного співу. Я хочу, щоб мене знесло. Я хочу драйву”. Після таких слів ми просто не змогли не завести зал, тож композиція ”Another Brick in the Wall” викликала шквал аплодисментів. Хоча це було важко, зважаючи на той факт, що голоси ми зірвали ще до нашого виступу. Ну як можна просто стояти і слухати такі хіти як : “Personal Jesus” Depeche Mode, “Stairway to Heaven” Led Zeppelin, “Nothing Else Matters” Metallica і не підспівувати? Тож оплески і крики було чутно не лише із залу, а й з-за куліс.
Не можна передати словами той стан , коли стоїш на сцені й співаєш Pink Floyd. Ми щасливі, що там були. Ми щасливі, що були частинкою цієї історії. Надіємося, люди, які сиділи у залі, цього концерту ще довго не забудуть, а ми – не забудемо ніколи. Brevis, у свою чергу, пообіцяли повернутися наступного року з новою програмою, тож будемо чекати їх з нетерпінням!

Текст: Камінська Яна, Телючик Мар’яна
Фото: Анна Мурзіна

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!