У дитячому будинку “Сонечко” засвітили зірку добра

Кожна людина заслуговує на свято, а особливо діти. ВОГО «Твори добро», спільно з позаклубними байкерами Луцька вкотре подарували радість свята для діток, обділених батьківською турботою.

Святкову акцію організували ВОГО «Твори добро», спільно з позаклубними байкерами Луцька,Профком студентів ЛНТУ,  за підтримки СГО «Молодіжна Платформа».

У рамках акції «Засвіти свою зірочку добра» у дитячому будинку «Сонечко», що у Ківерцях відбулося новорічне свято для малечі, яка довго чекала на це. Під час свята  здійснилася не одна маленька дитяча мрія.

Святкування розпочалося із лялькової вистави, яку дітки з радістю дивилися.  Після вистави до малечі завітали казкові герої зайчик і лисичка, які весь вечір розважали їх. А дід Мороз із Снігуронькою принесли  маленьким друзями подарунки.

Малюки із дитячого будинку «Сонечко» були дуже щасливі – це свято їм запам’ятається надовго.

Байкери міста Луцька уже понад п’ять років їздять у цей будинок і дарують дітям радість.

«Ми їздимо у дитячий будинок «Сонечко» два рази на рік, щоб порадувати малечу, і допомогти їм чим можемо. І коли почули про акцію «Засвіти свою зірочку добра» вирішили теж приєднатися, адже ці діти потребують цього. Дивлячись на них, я розумію, що їм не потрібні подарунки, а лише увага, якої їм бракує. Ми вирішили зробити маленьку виставу для дітлахів і я з радістю згодився бути дідом Морозом», – розповідає один із організаторів акції, луцький байкер Юрій Сілюк.

Голова ВОГО «Твори добро»,  член ради правління СГО «Молодіжна Платформа» Володимир Бут-Гусаїм розповів, що організовуючи цю акцію найбільше хотілося створити для діток із дитячого будинку свято. Також, як розповів Володимир 27-го грудня отримати свою порцію свята та тепла готуються і школярі із навчально-реабілітаційного центру.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!