Перша школа журналістики у Луцьку. Інтерв’ю

25 та 26 січня у Луцьку за підтримки ВОДРК відбудеться перша школа журналістики, де представники різноманітних мас медіа будуть давати лекції. Про це ми писали раніше.

Детальніше про ідею цієї школи розповіла Юлія Стасюк, прес-секретар СГО «Молодіжна Платформа», студентка, позаштатний кореспондент ВОДТРК.

Як та коли виникла ідея зробити школу журналістики у Луцьку? Чи була сама учасником подібних шкіл в інших містах?

Журналістику поважаю та дуже люблю, адже вона допомагає людям бути у тренді, тобто знати про те, що робиться навколо.

Ідея про школу журналістики виникла у мене ще після того, коли я у 2010 році була на літній школі журналістики у Рівному від малої академії наук. Тоді я подумала, що було б дуже класно зробити щось подібне у Луцьку, але креативніше. Потім уже створилась «Молодіжна Платформа», ідея про школу журналістики мене так і не покидала, просто все якось відкладалось, бо були і інші заходи, інші проекти, їх було багато, а часу на реалізацію школи мало. Тому з новим 2013 роком, який, думаю, стане для мене успішним, бо я народилася 13-го числа, вирішили організувати школу журналістики і в Луцьку. Це як маленький крок до великого масштабного проекту, про який поки не розголошуємо, нехай це буде сюрпризом.

Які плани в організаторів у випадку провалу цієї ініціативи? А у випадку повного успіху? 

У випадку із повним провалом цієї школи будемо організовувати нову, набагато потужнішу і відмін нішу. А у випадку успіху, будемо робити зустрічі із журналістами частіше, та організовувати подібні школи теж частіше.

Згідно з якими критеріями будете обирати учасників школи та скільки їх буде? 

Учасників спочатку думали взяти 15, а потім зголосилися на 22. Звичайно, що будемо дивитися на бажання претендентів, їхню мотивацію у навчанні, і те, чого вони хочуть навчитися у нас.

Наразі скільки подано заявок?

Наразі подано 50 заявок, сподіваємося, що їх буде більше, бо до 23-го січня час ще є.

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!