Golev будуть битися головою об стінку. Інтерв’ю

Музичний проект GOLEV  з  Луцька був створений на початку 2012 року. Alternative/Hard-rock у виконанні одних з наймолодших музикантів України: 12-річного гітариста Микола Голєва (учня культового українського гітариста-віртуоза Серго Чантурії) та 10-річного барабанщика Микити Голєва у компанії хороших музикантів з Луцька. 
Ну ми й  порозмовляли ми з Миколою Голєвим та дізналися багато чого цікавого.

Два-братИ акробатИ, особисто мені ви нагадуєте такий собі метальовий дует братів Ебботів (Пантера), чиї поривання до важкої музики підтримували батьки. З ким з відомих музикантів асоціюєте себе ви? Хто став вашою музичною музою?

Насправді у нас з братом ніколи не було кумирів як таких. Ми просто знали що хочемо робити рок! Хоча брали приклад із хардових гуртів, як еталон певного звучання та того, куди самим рухатися як музикантам…

Які тенденції музики вплинули на вас?
Із самого початку це був старий-добрий хеві метал. Він надовго залишався у серці нашого гурту). Еліс Купер, Раінбоу, Аеросміт – невеликий перелік гуртів, що слухав я на той час. Наразі слухаю іншу,більш сучасну музику (альтернативу), саме тому нові треки гурту будуть у дещо іншій стилістиці.

Яку роль у вашому становленні як музикантів грає вітчизняний рок?
Майже ніякої. Прослуховування вітчизняного року розпочалося для мене відносно недавно… З Димної Суміші та інших команд сучасних.

Ваш репертуар поки що переважно англомовний – лише кілька композицій. Плануєте розвивати поліглотство?

При створенні були мрії про тури за кордоном. Про те, що одразу після випуску англомовного альбому ми підпишемо хороший контракт із якимось американським лейблом і отримаємо там хоча б якусь популярність. Саме через орієнтацію на тамтешню публіку тексти я писав англійською. Наївні сподівання)..

Признайтеся – слухали попсу колись?:))
Особисто ні. Ну хіба що реп, але це було давно, на той час мені було дуже мало років)

Як довго опановували інструменти та вокал?
Мені здається, головне не час, а інтенсивність занять. Наприклад, я займаюся гітарою вже 8 років, але того рівня, що в мене зараз, я досягнув за останні 2 роки інтенсивних занять. Увесь інший час я вважаю безкорисним “бринчанням”. Підходи і практика)

Плануєте брати участь у конкурсах для молодих гуртів?
Я вже брав участь у ряді конкурсів, так само як і мій брат. Мені це вже, чесно кажучи, піднабридло. Надто далеко ці конкурси від реального рок-н-роллу. Коли ти виходиш на сцену і, як у спортивному змаганні, намагаєшся показати свій рівень. Думаю, що навряд ви побачите чи почуєте “Golev” на конкурсі молодих виконавців, або щось у такому роді. Фестивалі – так, конкурси юних «віртуозів» – ні. Категорично.

Що можете сказати сумного чи навпаки позитивного про перспективи для молодих музикантів в країні та на Волині загалом? Є шанси чи “все пропало, шеф, все пропало..”?
Зараз існує чимало реально класних гуртів на альтернативній сцені в Україні і на Волині вони теж присутні. Проблема у тому, що про них по великому рахунку мало хто знає і через це команди втрачаючи мотивація і перспективу розвитку розпадаються, поступаючись місцем «паючщім трусам». Нажаль, це закономірність. Шанси є, головне – битися головою у стінку, доки стіна не буде зруйновона, або голова розбита).

Як бачите своє майбутнє? Музика стане основною діяльністю чи просто захопленням?

Не хочу вдаватися у свої 13 у розповіді про те, що музика єдина моя ціль у житті. Просто скажу: “Музика – це те,чому я дуже хотів би присвятити своє життя!”

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!