Волинські діти-сироти отримали свої «казкові квадратні метри»

Поїздка у Ківерецький дитячий будинок «Сонечко», де активісти громадського життя міста передали будиночки для ігор вихованцям цього закладу, відбулась 12-ого липня. Одним із організаторів цієї події є Володимир Бут-Гусаїм , голова Волинської обласної громадської організації  «Твори добро». Ось кілька слів щодо цієї події:

 -Приємно , коли бачиш щасливі обличчя дітей, які біжать до будиночків, уявляючи ,що це їхній справжній дім. Дійсно, для них це було свято – а для нас це маленький крок, який символізує будинок щастя. Приємно,  що до цієї акції долучилися БФ “Молодь з місією”Віталіна Семчук , яка дала ініціативу створити затишний куточок для маленький друзів. Звісно ,ми не зупиняємося на цьому і будемо далі створювати дитячі будинки. Хочеться подякувати і Волинській обласній науковій бібліотеці ім. О.Пчілки та депутату міської ради Андрію Розумовському.

Ось такі враження викликав цей захід. Дуже приємно ,що у світі сірої буденності, усе ж залишилися люди, які вносять яскраву краплинку радості в наше життя.

Отож,12 липня запам’ятається вихованцям Ківерцівського дитячого будинку надовго, адже це день,коли вони отримали будинок, нехай іграшковий.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!