Рівненський музикант видасть збірку малюнків про події Майдану. СПІЛЬНОКОШТ

chytanka_grushaРівненський музикант,художник та громадський діяч Юрій Журавель  з гурту ОТ ВІНТА запропонував зібрати кошти та видати збірку його малюнків, присвячених подіям на Майдані. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Виникла ідея зібрати всі мої роботи докупи в одну «Карика-Дурку». Надрукувати такий собі ілюстрований щоденник, перегортаючи який буде цікаво згадати події, які відбуваються сьогодні, посміятись над тими, кого боялись, посумувати над тими, кого вічно пам’ятаємо, помилуватись тими, кого любимо і поважаємо”, – пише художник.

Окрім карикатур та шаржів, намальованих за останні 4 місяці, планується зібрати і давнішні малюнки, ілюстрації до книжок, портрети історичних постатей, комікси, скетчі комп’ютерних ігор, обкладинки альбомів, логотипи тощо. Також у збірці будуть невеличкі анотації та коментарі з історії виникнення малюнків і варіанти назв до карикатур, які читачі пропонували у соцмережах. “Не хочу залучати в цей проект політично-партійних, спонсорських або меценатських грошей. Та й не виходило в мене це ніколи”, – додає автор.

Фінансово підтримати видання альбому можна на сайті Спільнокошту.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!