Перший фестиваль електронної музики у Луцьку

_nPq1LiQIwMФестиваль електронної музики « EMOTION» стартує у Луцьку 5 квітня. Перше в історії міста грандіозна подія .
EMOTION – це 9 годин найпопулярнішою і актуальної музики. 2 танцполу , на яких виступлять 15 ді- джеїв світового рівня. Зірки електронної сцени з Росії , Білорусі та України.
Це потужний і якісний звук. Креативно оформлення декорації і атмосферні візуалізації від команди « UVisual ».
Прекрасна GO- GO підтримка, і шоу на ходулях . Незвичайне неонове фрік уявлення.
Спонсори та партери підготували незабутні подарунки для відвідувачів першого фестивалю ЕМОЦІЇ в м.Луцьк.

Omnia – саунд-продюсер та № 1 ді-джей України за версією TopDJ.ua Перший артист з України, який зайняв місце у світовому Top 100. У 2012 він вперше представив свою країну в головному діджей-рейтингу планети DJ Mag, зайнявши відразу 58-е місце! А вже через рік піднявся на 10 позицій і на даний момент займає # 48!

Line- Up:
Swanky Tunes – Перші російські ді- джеї , які отримали офіційне визнання в Америці і Європі. Записати спільний трек з Tiesto , а так само саундтреки до фільму Форсаж 6 . ( Http :/ /http://www.swankytunes.com )

Magnit & Slider – ді- джеї № 1 ( за даними promodj.ru) , музиканти , продюсери , резиденти першої танцювальної радіостанції «Рекорд» , постійні учасники найбільших фестивалів електронної музики , таких як « Sensation White » , « Global Gathering » , « Tiesto Kaleidoscope Tour » , «Цех» , «Спалах » , «ВІП Mix » , « CastleDance »

Spartaque – чотири рази ТОП – діджей України за версією TopDJ.ua і артист , який вже 3 роки знаходиться в трійці кращих діджеїв СНД (за версією PROMODJ.ru ) . Учасник Love Parade , Mayday , технологічного Fest , Soul Tech , Засмага , Global Gathering , Godskitchen , Казантип , I AM TECHNO та ін

PLAMADY (ex. ALEX MAD & PLATON)
Музыкальный дуэт из Беларуси, исполняющий музыку в стиле Progressive House, Techno. ALEX MAD & PLATON является проектом двух самых популярных музыкантов: ALEX MAD трижды лучшый dj Беларуси и PLATON (https://vk.com/alexmadplaton).

Balista – резидент фестивалю EMOTION. Має за плечима більше , ніж десятирічний досвід роботи. Один з найперспективніших ді- джеїв Білорусі. Грав більш ніж в 10 країнах світу. Його прогресивний стиль не залишає байдужим нікого. Входить до складу команди « Бустер »
promodj.com/boostershow )

DJ Freesider – резидент фестивалю. Учасник найуспішніших електронних проектів Білорусі. Його мета – зарядити кожного хто перебуває на танцполі своїм неймовірним драйвом , наштовхнути увагу слухача на щось нове , зухвале , незвичне , що запам’ятовується і по-справжньому креативне .
Входить до складу команди « Бустер »
(promodj.com/boostershow )

А також DJ :
Ground http://djground.topdj.ua
DJ X- RAY http://djx-ray.topdj.ua
Eros dj.topdj.ua/40064
Quantum & Orbion http://quantumorbion.topdj.ua

Вартість квитків попередньо : 90 гривень
Вартість квитків на вході складе : 120 гривень
VIP 180 гривень і 200 гривень столик на 6 осіб
VIP зона – це окремо огороджена територія підвищеної комфортності , зі спец персоналом , столиками і окремим баром

Організовано автобусні тури з міст : Рівне , Дубно , Ковеля.
Вартість туру: 130 гвівен (Квиток + автобус)
ЧИСЛО МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА
з 21.00 до 06.00 ( 18 +)

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!