Волинські джазмени розшукують музиканта для поїздки на гастролі

images (1)Луцький джазовий клуб та ВМГО “Єднання” оголошує конкурс! Шукаємо молодого музиканта, що грає джаз…

Якщо тобі від 18 до 25 років (включно) і ти маєш бажання взяти участь у міжнародному молодіжному проекті «Street Music Day», що проходитиме 26 травня – 2 червня 2014 року в м. Руставі, Грузія. То пиши нам на електронні адреси: boblutsk@ukr.net та v-777@ukr.net. В темі листа потрібно написати на конкурс “Шукаємо молодих талантів!” В самому листі потрібно написати у довільній формі коротко про себе та свою музичну освіту, досвід виступів, та іншу інформація, яку вважаєш важливою та що б говорила про тебе.

Кінцевий термін – 8 квітня

Детальніше про проект:

Раді вам презентувати міжнародний молодіжний проект від  ГО “Droni”, Грузія, що має назву «Street Music Day» та проходитиме 26 травня – 2 червня 2014 року в м. Руставі, Грузія.

Офіційний сайт фестивалю http://2014.streetmusic.ge/

Група на Facebook https://www.facebook.com/QuchisMusikisDge

«Street Music Day» - це фестиваль вуличної музики, для молоді віком 18-25 років,  на якому будуть представлені молоді музиканти з України, Польщі, Литви, Вірменії, Грузії та Італії.  З кожної країни в Руставі завітають 5 молодих музикантів, які протягом тижня будуть спілкуватися та грати зі своїми колегами з інших країн, аби в день фестивалю вийти на вулиці Тбілісі і репрезентувати своє мистецтво. Вік учасників має складати від 18 до 25 років включно.

В 2014 році партнером проекту з України став джазовий клуб «ДжЕм», м. Рівне.  І ми пропонуємо Вам долучитись до проекту і запропонувати молоді, обдарованим музикантам зі свого міста прийняти участь в проекті.

По фінансам – приймаюча сторона оплачує всі витрати по проживанню, харчуванню та 70% перельоту. Кожен учасник має дуже свідомо та серйозно поставитись до проекту, оскільки потрібно буде підписати угоду, згідно якої, у разі персональних негараздів учасника і неможливості прильоту на проект він має відшкодувати 100% коштів від вартості квитка.

Залишилось лише одне вільне місце від України для музиканта з Волині…

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!