Куди летять рожеві слоники: луцький слоник знову став рожевим

IMG_4909Луцький слоник, що знаходиться біля дитячої залізниці по вулиці Шопена, змінив імідж та став рожевим. Про це інформує “Молодіжний Портал Волині”.

Рожевий слоник – це уособлення дитячої мрії, кажуть ініціатори спонтанної акції, та навіює приємні спогади про дитинство. Тим більше, додають вони, перші “слонохудожники” у Луцьку, які й започаткували цю своєрідну традицію фарбувати пам’ятник ще у 90-х, давним давно теж робили його рожевим. Саме в той період слоник й набув свого неформального символізму Луцька :).

Фарбувати слоника прийшли й малознайомі люди, які дізналися про акцію із соцмереж. А також приїхали з Києва та Рівного. Фарбу, рукавички, пензлики та мішки загалом витратили 128 гривень, проте усі “слонохудожники” доклали до спільнокошту по 5 гривень.

Окрім фарбування, люди також прибрали від сміття та замели територію парку:

Поприбирали. 6 мішків. Таке враження, що толоки не було 12-го квітня, бо сміття багато і воно дууууже древнє”, – йдеться в офіційній групі Луцького слоника Вконтакті.

Постскриптум. Сьогодні ж слонику зробили жовті зірочки та відповідний “манікюр”. :)

Проте це ще не все! Незабаром луцький слоник перестане бути однотонним – його хочуть розцяцькувати у яскраві візерунки. У які – побачите на фотографіях :)

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!