У суботу в Луцьку – концерт відомого українського блюзмена

VbcIwkcHkg4Max Tavrichesky, one man band, типовий сонгстер, як він сам себе називає, приїжджає у Луцьк 17-го травня. 

Насолодитися його чудовими метаморфозами з музикою всі охочі зможуть у пабі Лафройг 17-го травня о 20:00. Вартість входу – 15 гривень.

Макс виконує акустичний блюз, грає на губній гармоніці, гітарі та казу. У його репертуарі налічується більше 300 композицій найрізноплановіших за жанром: від класики блюзу, рок-н-ролу, фолку, кантрі, спірічуелз, авторських композицій англійською мовою до імпровізацій на теми The DoorsJimi HendrixBob DylanDire StraitsChris Rea та інших. Важливо сказати, що вони виконані в певній і впізнаваній манері. Для музиканта надзвичайно важливо відчути і зрозуміти пісню, та інтерпретувати її по-своєму. Макс каже, що включає до репертуару тільки ті пісні, проспіване в яких він сам коли-небудь переживав.

Макс Таврічеський напевно знайомий багатьом вітчизняним музикантам та музикантам ближнього зарубіжжя, адже саме він координує і об’єднує блюзовий рух в Україні. З 2006 року він регулярно займається організацією блюз джемів в столиці, збираючи виконавців блюзу з усієї країни. З подачі Макса в Києві були організовані концерти Гая Дейвіса (Guy Davis), Боба Марголіна (Bob Margolin), Джона Неметта (John Nemeth), Говарда Леві (Howard Levy), Роберта Лайтхауза (Robert Lighthouse), Дерріка Біг Уокера (Derrick Big Walker), Матьяша Прібойшського (Matyas Pribojszki), Кіта Данна (Keith Dunn) та інших, не кажучи вже про численні візити російських виконавців блюзу.

Більше дізнатися про музиканта та слідкувати за його творчістю Ви можете в соціальних мережах “ВКонтакте” та “Facebook”.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!