Острогsession: Наприкінці травня в Острозі чекають випускників Острозької академії

ibGM0DaE0zsВ останній день травня, 31-ого, в Острозі Рівненської області відбудеться фестиваль «Острогsession» – зустріч для всіх випускників та друзів Острозької академії. Шостий сейшн організатори вирішили зробити благодійним та збиратимуть кошти на матеріали для місцевого дитячого школи-інтернату.

Про все, що відбуватиметься в Острозі протягом суботи та неділі, розповідає натхненник та організатор Вікторія Левченко-Триль:

Фактично, «Острогsession» –  це пазл, складений зусиллями ентузіастів. З кожним роком цей пазл стає усе більшим і яскравішим. Ідею благодійності розвиток теж не оминув. Цього року було вирішено допомогти вихованцям школи-інтернату для дітей із вадами розвитку – закупити для них засоби художнього навчання (зауважу, що вже не першій рік студенти-волонтери з ОА займаються з дітками малюванням та ліпленням із глини).

Як і щороку, «Острогsession» проходитиме в Острозі й триватиме два дні: з 31 травня по 1 червня. Дати обрали не випадково, адже 1 червня відзначається День захисту дітей.

Перформенси, інсталяції та інші двіжухи

31 травня проводимо концерт важкої музики в медіа-клубі «Марсель». Виступатимуть «Ratbite» і «S.W.D» зі Львова, «Patrick Jane» із Рівного, острозькі «Земля Живих», «Fuckin machine» і «Bloop», а також  інші гурти.

Основна частина фестивалю відбудеться 1 червня на території замку кн. Острозьких. Так само проводимо концерт. Своєю музикою порадують О. Тхорик та Д. Попов (Острог), Пшеничний Ю. та Бардецький А., Влад Білий (Рівне), «Синтез DNK» (Хмельницький), Марина Круть (Хмельницький), Саша Буль (Чернівці), «GoodbyeEarth» (Рівне), «PremierAtomBand» (Нетішин) та інші.

Окрім концерту, планується ярмарка майстрів, частування кашею, театральні вистави, майстер-клас  із рукоділля, виставка малюнків учнів школи-інтернату, інші заходи та перфоманси. Також можна буде придбати сувеніри з символікою «Острогsession».

Вхід на заходи буде платний. Квиток на перший день коштуватиме 30 гривень, на другий – 50.

Етимологія

«Острогsession» було засновано у 2009 році в Києві вузьким колом випускників НаУ «ОА». Спочатку основною метою сейшну була зустріч старих друзів. Того ж року відбулось дві таких зустрічі. Так зародилась наша традиція. Наступного року кількість відвідувачів збільшилась утричі і з такими темпами зростає кожного року.

У 2011 році сейшн набув нового формату і нових обертів. У затишному арт-кафе нашого міста було проведено концерт за участі місцевих та іногородніх гуртів, літературні читання та літературний слем. І вже тоді, якось спонтанно, виникла ідея благодійності: залишкові кошти передали на лікування онкохворої дівчинки з міста Острог.

У 2012 році святкували ювілейну 5 зустріч. Знову ж – музично-літературні перфоманси у затишному закладі наших добрих друзів. А на десерт  –  стара-добра рокотека :)

Команда

Впродовж 4-х років  керувала проектом особисто: зрозуміло, на волонтерських засадах.З організацією допомагали різні люди, і теж безкоштовно. Оскільки роботи стало більше, оргкомітет розширився: до нього долучились Сергій Турович і Віталій Кекух. Зрозуміло, що «думкою й ділом» нам допомагає ще багато людей.

Про гроші

Для реалізації проекту залучаємо спонсорську допомогу, а також внески небайдужих людей. Реквізити для перерахунку коштів:  Приватбанк  6762 4620 5385 2585Левченко Вікторія Олександрівна. Давайте творити добро J

З повагою, Вікторія Левченко
та оргкомітет фестивалю «Острогsession 2014»

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!