Цими вихідними у Луцькому замку звучатиме джаз

Афіша Муз.Діалоги10-тий міжнародний джаз-фолк фестиваль «Музичні діалоги», організований Луцьким Джазовим Клубом, відбудеться 23-24 травня. Насолодитися джазом усі шанувальники зможуть після 18:30 в Луцькому замку. Фестиваль присвячений дням Європи у Луцьку, проводиться під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща.

В п’ятницю, 23 травня, луцьку публіку розважатиме луцький гітарний дует «Big Second», дует Ленартовичів «Дайте спокій», та «Warshawa Kyiv Express» (Варшава, Польща).

У суботу любителів джазу дивуватимуть луцькі «3D JAZZ»,  львівські «S&V Brass» та «Гжегош Нагурскі квартет» (Варшава, Польща).

Протягом фестивалю відбуватиметься виставка польського джазового  плакату з галереї Кшиштофа Дидо (Краків) та проводитиметься збір коштів для кримських біженців на Волині.

А як же джем-сейшн?

Головною особливістю фестивалю буде джем-сейшн, який відбудеться відразу після закінчення виступів усіх колективів. На сцену вийдуть усі учасники, які, можливо, вперше бачитимуть один одного.  Коли музиканти з різних міст та країн без жодної репетиції грають разом – це неповторна музика, унікальне дійство, яке більше не повториться.

Як готуються до фестивалю

Як розповів один з організаторів фестивалю, віце-президент Луцького джазового клубу Віктор Грисюк, підготовка до фестивалю відбувається протягом року:

«Проводиться відбір серед багатьох заявок від молодих та новоутворених колективів. Так як організаторами виступають громадські організації, все відбувається на добровільній основі. Цей фестиваль став одним із найскладніших, адже через ситуацію в країні була велика загроза скасування  заходу».

Потрібні волонтери

У зв’язку з тим, що фестиваль єнекомерційним, до його проведення фестивалю запрошують волонтерів. В їх обов’язки входитиме допомога в організаційних питаннях, наприклад, супровід колективу під час фестивалю, рекламна діяльність тощо. «По-перше, це долучає волонтерів до створення культурної події в місті, а, по-друге, дозволяє познайомитись із професійними джазовими виконавцями із різних країн світу. Ну і, звісно,  дає безкоштовний вхід на фестиваль. :) Хто зацікавився, зв’язуйтесь з організаторами», – додає Віктор Грицюк.

Що обіцяє прогноз погоди

До слова, цими вихідними синоптики обіцяють сонячне небо та температуру вище 25 °, тому погода не завадить істинним любителям насолодитися джазом.

Анастасія Семенюк

Афіша Муз.Діалоги

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!