Один з найперших фестивалів літа відбудеться поблизу Луцька

i1bmUm2mi7EФестиваль “ФАЙНЕ МІСТО” у 2014-му році відбудеться 12-13 липня на території міжнародного аеропорту “Тернопіль”!

Одна із найяскравіших подій цього літа.  На відвідувачів фестивалю чекають виступи більше 40 відомих гуртів України, а також гості з Італії та Швеції, перегляд трансляції фіналу Чемпіонату світу з футболу на найбільшому екрані в місті, три музичні сцени, наметове містечко та шалені розваги.

12-13 липня  «Файне місто» у Тернополі пройде вже вдруге. Проте, цього разу фестивальне містечко розкинеться на території міжнародного аеропорту «Тернопіль», що дозволяє вмістити більше 10 тисяч глядачів з різних куточків країни.

На фестивалі функціонуватиме одразу три сцени. Хедлайнерами головної сцени стануть: СКРЯБІН, ТНМК, O.Torvald,  Роллік’с, Ірена Карпа & гурт «QARPA», Тінь Сонця, Перкалаба, OtVinta, ФЛІТ, LosColorados,  Epolets, Безодня, Роллік’с, Серцевий напад, Кarna, Триста8ісім та гості з Італії гурт «TheLastFight». Ведучий – М’яч Дредбол.

Друга – рок-сцена – буде представлена такими виконавцями:RIDEAU (Stockholm, Sweden), Skinhate,  Jinjer, LATUR (ex АННА),  Cherry-merry, Fontaliza, Ворст, 0352, Лоскіт, Dash, Кімната Гретхен, По ту сторону, Квітка Року, Anebo, MilkIt,  FridayStory.

А на третій – нічній Rave box сцені – усіх розважатимуть електронною музикою відомі діджеї, серед яких хедлайнером буде dj Myztical.

На території «Файного міста» працюватиме наметове містечко, яке цілодобово буде охоронятись. Також організатори забезпечать фестивальників питною водою та дровами.

Окрім цього повних два дні на території фестивалю відбуватимуться різноманітні дійства та перфоменси: DRAG-RACING, WORK-OUT, футбольний та пейнтобольний турнір, стрітбол, фаєр-шоу, автограф-сесії, квести, а також на любителів футболу чекаєпряма трансляція фіналу Чемпіонату світу з футболу на найбільшому екрані в місті.

Квитки у Луцьку можна придбати в Іванни Мартинів. Ціна до 1-го червня становила 150 грн на 2 дні, з 1-го червня – 200 грн на два дні.

Місце проведення фесту: аеропорт «Тернопіль», що за 5 кілометрів від Тернополя

Як добратися?
До Тернополя, як кому зручно – поїздом, автомобілем, літаком (одразу на фестиваль), автостопом і тд. Від Тернополя:
Автомобілем - доїхати до фестивалю можна автострадою Е50 (Підволочиське шосе). Пункт призначення -Міжнародний аеропорт “Тернопіль” (5-й кілометр), перед автобусною зупинкою с.Смиківці повернути направо, де і розпочинається фестивальна територія.
Від залізничного вокзалу:
Варіант «А» - маршруткою № 15 потрібно доїхати до Збаразького повороту, потім пересісти на фестивальну маршрутку чи будь-яку маршрутку або автобус, який рухається в сторону аеропорту. На зупинці с.Смиківці потрібно вийти (не стосується фестивальної маршрутки – вона довозить під фестиваль) і рухатись згідно фестивальних вказівників.
Варіант «Б» - пройти 300 м до тролейбусної зупинки “Євроринок”, і тролейбусом № 1, 2, 10 доїхати до Збаразького повороту, потім пересісти на фестивальну маршрутку чи будь-яку маршрутку або автобус , який рухається в сторону аеропорту. На зупинці с.Смиківці потрібно вийти (не стосується фестивальної маршрутки – вона довозить під фестиваль) і рухатись згідно фестивальних вказівників –рекомендований варіант.
Від автовокзалу - маршруткою № 7, 12, 13, 18 доїхати до Збаразького повороту, потім пересісти на фестивальну маршрутку чи будь-яку маршрутку або автобус , який рухається в сторону аеропорту. На зупинці с.Смиківці потрібно вийти (не стосується фестивальної маршрутки – вона довозить під фестиваль) і рухатись згідно фестивальних вказівників.

6. Коли починають пускати на фестивальну територію?
Вхід відкриється 12 липня о 10:00 годині. Концертна програма почнеться 12 липня з 12:00 години. Наметове містечко відкривається з 12:00, 11 липня.

7. Де жити на фестивалі?
Проживання на фестивалі тільки на території безкоштовного наметового містечка – забезпеченого дровами, водою та туалетами. Організатори не несуть відповідальності за залишені речі в наметовому містечку та на території фестивалю без нагляду. Згідно ваших потреб у комфорті та фінансових можливостей, ви можете скористатися готелями, подобовими квартирами м.Тернополя, або ж попроситися з наметом на подвір’я до бабусі в с.Смиківці чи вийняти в неї кімнату у будинку. Ми рекомендуємо:

  • квартири подобово – тел. (067)2084705;
  • готель “Братислава” – тел. (0352)513030, (0352)512851;
  • готель “Камелот” – тел. (0352)514747 , (0352)514751.

Вартість квитків з 1го червня становить 200 грн, а придбати їх у Луцьку можна ТУТ.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!