Чи приїдуть на Волинь активісти, що знімають кіно про простих людей

20140519181026В Україні зняли кіно про людей, які живуть на заході країни, аби розвіяти міфи та хибні уявлення українців з інших територій. Активісти обіцяють завітати й на Волинь.

Цьогоріч етнографічна експедиція “ЄДНАННЯ” вирушила до Карпат.
Однодумці з семи міст України поїхали на позашляховиках від  Кам’янця-Подільського до Львова, через усі Карпати, щоб зняти документальний відеофільм, та зробити фотоблог про місцеве населення. Живі історії про реальних людей, з їх звичайними потребами та думками, котрі скажуть про себе краще, аніж будь-які упереджені домисли про них. 30-тихвилинний фільм – це неупереджений погляд та сприйняття простих представників того народу, який вони зустріли на своєму шляху.
10269643_767817816592422_4539357897352299821_n_1
Глядачі матимуть змогу почути їх, дізнатися, про що вони думають, про що мріють, що відчувають. І спробуємо разом з’ясувати: чи так вже відрізняються від їхніх наші думки, відчуття та мрії – в чому так завзято намагаються переконати нас деякі наші політики та ЗМІ. І чи має вже таке велике значення: якою мовою сформульовані ці думки та мрії – українською чи російською, болгарською чи угорською?
Етно • трофі • рейд «ЄДНАННЯ» Карпати відбувся навесні 2014-го року та об’єднав людей зі спільною думкою та щирим серцем. Українців. Мета в етнотрофірейду проста — засипати інформаційну прірву між людьми із Заходу та Сходу. Яким чином це зробити? Просто показати та розповісти. Вони зробили свій крок до ЄДНАННЯ України.
Наразі активісти вже власними силами завершили першу частину проекту “ЄДНАННЯ – ЗАХІД” і готуємо до релізу фільм. До нашої справи долучилися й наші чудові музиканти ТНМК, КораЛЛІ, Чумацький шлях, Сестра Керрі, VIPS, H.A.R.D., CROSStheLINE які надали свої композиції для нашого фільму. І вже зараз плануємо другу частини “ЄДНАННЯ – ПІВНІЧ”.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!