Лучани долучаться до створення графіті про Майдан

10411961_656377291113973_8923207389672398494_nЦього року під час фестивалю “Республіка” створять великий малюнок на 5-ти поверховому будинку у пам’ять про події на Майдані.

Таким чином, організатори вирішили зібрати на нього гроші через платформу спільнокошт. До цієї справи можуть долучитися усі охочі, а кожен учасник отримає подяку від фестивалю “Республіка”(квитки,футболки,екскурсії,проживання у готелі).

ДОЛУЧИТИСЯ

Новий малюнок («Запальний танок») який буде зроблений на фасаді 5 поверхового будинку. Експозиція художників з арт-групи DRUGYJ FRONT, які створювали свої картини під час подій на Майдані.

Презентація проекту «Листівки з Майдану».

Зібрані кошти будуть витрачені на фарбу, на гідравлічний підйомник, на оренду приміщень для виставки, на організацію приїзду художників.

Фестиваль «Республіка» – це автономний проект який не співпрацює з політичними партіями, без джерел фінансування, окрім коштів з продажу квитків.

resp_rev_6

“Нам дуже важлива ваша підтримка в цьому проекті, завдяки нашим спільним зусиллям в спальному районі міста з’явиться ще один арт-об’єкт, а люди які приїдуть на фестиваль «Республіка» з різних регіонів України та інших країн світу, зможуть  переглянути, ознайомитись або пригадати революційні події, які відбувалися на Майдані”, – пишуть організатори.

Далі у планах впровадити проект в інших містах України. Наразі тривають перемовини з Хмельницьким, Львовом, Києвом, Полтавою.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!