Що лучанам розповіли організатори фестивалю «Файне Місто»

vOe1v82ccSwФестиваль «Файне місто» прогримить вже 12-13 липня на території міжнародного аеропорту важко-не-здогадатись якого обласного центру України. Практично «новонароджений» фест, який відбудеться лише вдруге, має усі шанси стати одним із найпотужніших у західній Україні. Про те, що це за фестиваль, яким він був та обіцяє бути, та про процес його народження розповів один із організаторів «Файного Міста» Ростислав Плахцінський.

 Фестиваль «Файне Місто»  відбувався у Тернополі ще раніше. Як було минулого разу?

Минулого року він проходив в центрі міста Тернополя, на острівку “Чайка” посеред озера. Хедлайнерами минулого року були гурти МоторРолла, МЕРІ, ФЛІТ, О.Торвалд та інші. У 2013 році фестиваль зібрав більше 1 500 відвідувачів.

Назва фестивалю говорить сама за себе. Але все ж таки, чи були якісь інші варанти, як його назвати?

Ні, інших варіантів не було (сміється).«ФАЙНЕ МІСТО» – назва, дана Богом! Саме так Тернопіль неофіційно називають, а фестиваль у Тернополі і відбувається, тут все просто!

Як вирішили перезавантажити «Файне Місто» у 2014-му?

Цього року значно зріс рівень гуртів-учасників фестивалю, крім топових українських гуртів-учасників на фестивалі відіграють також колективи з Італії та Швеції. Розділили музичну частину фестивалю на 3 сцени: головну, рок-сцену і нічну сцену електронної музики.

Відповідно, на головній сцені виступатимуть хедлайнери та відомі гурти, такі як СКРЯБІН, ТНМК, O.Torvald,  Роллік’с, Ірена Карпа & гурт «QARPA», Тінь Сонця, Перкалаба, OtVinta, ФЛІТ, LosColorados,  Epolets, Безодня, Роллік’с, Серцевий напад, Кarna, Триста8ісім та гості з Італії гурт «TheLastFight». Ведучий – М’яч Дредбол.

Рок-сцена створена для прихильників важкої музики і буде представлена такими виконавцями: RIDEAU (Stockholm, Sweden), Skinhate, Jinjer, LATUR (ex АННА), Cherry-merry, Fontaliza, Ворст, 0352, Лоскіт, Dash, Кімната Гретхен, По ту сторону, Квітка Року, Anebo, MilkIt, FridayStory.

А на нічній Ravebox сцені будуть виступати кращі DJ та MC зі всієї країни,  серед яких хедлайнером буде djMyztical.

Також під час фестивалю відбудеться перегляд трансляції фіналу Чемпіонату світу з футболу на найбільшому екрані в місті.

 Організатори Файного Міста – хто вони? Хто чим займається, чи дотичні ваші професії до творчості?

Ростислав Плахцінський

Ростислав Плахцінський

Організатори фестивалю – я і Володя Пасяка – є організаторами концертів і арт-директорами місцевих пабів: я працюю арт-директором пабу “Хмільне Щастя”, Володя – пабу “Patrick”. Тобто крім фестивалю “Файне Місто” ми спільно організовуємо понад 300 концертів в рік.

Володимир Пасяка

Володимир Пасяка

Квитки у Луцьку можна придбати в Іванни Мартинів. Ціна до 1-го червня становила 150 грн на 2 дні, з 1-го червня – 200 грн на два дні.

Місце проведення фесту: аеропорт «Тернопіль», що за 5 кілометрів від Тернополя. Вхід відкриється 12 липня о 10:00 годині, а концертна програма почнеться з 12:00 годині. На фестивалі діятиме наметове містечко, яке відкриється з 12:00, 11 липня.

 

Агов! Є ще тут серед вас той, хто включив «Гамлета» та сумнівається, чи їхати на фестиваль чи ні? Оцініть перспективу – або ж ви залишаєтесь у спекотному літньому Луцьку, або ж їдете за 160 кілометрів на цей прекрасний фестивальний тусняк. Готові? Збирайтесь, та й поїдем в «Файне місто» Тернопіль! (С) Брати Гадюкіни

Розпитувала Іванна Мартинів

Розписувала Анастасія Семенюк

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!