У Луцьку нарешті покажуть фільм, створений заради об’єднання України

LF1GKZQ64HA29 червня у Луцьку відбудеться презентація документального фільму «Єднання» про людей, які живуть на західній Україні, – інформує “Молодіжний Портал Волині”.

Молодий режисер Роман Неділько із Кривого Рогу вирішив довести всій Україні, що на заході країни живуть не «злі бандерівці та екстремісти з автоматами», а такі ж працьовиті та звичайні люди, які на півдні, центрі чи сході.  Таким чином, він разом із декількома «божевільними» (так каже сам режисер – примітка автора) вирішили створити фільм, який допоміг би зрозуміти мешканців західних областей.

Етно-експедиція «Єднання – Карпати» тривала 10 днів. Протягом цього часу активісти подорожували від Чернівців до Львова, знайомилися із простими людьми, місцевими мешканцями, спілкувалися з ними та дізнавалися їх життєві історії.

За словами активістів, проїхавши 15 000 кілометрів, активісти кажуть, що зуміли пізнати Західну Україну такою, як вона є насправді, і вирішили показати її іншим. Фільм уже бачили у Полтаві, Кривому Розі, Запоріжжі, Києві, Кам’янці – Подільському та Харкові. А в неділю його зможуть подивитися й у Луцьку.

«Є люди, які відчувають більше, – каже пан Роман. – Вони більше переживають, більше бачать і більше люблять.  Коли вони бачать імена з Небесної Сотні, то розуміють, що загинула частинка їхньої душі».

Показ фільму про життя простих людей із Західної України розпочнеться о 23:00 біля сцени Євромайдану, що на Театральній Площі. Організатори обіцяють атмосферу єдності та приємні сюрпризи.

Довідка:

Режисер: Роман Неділько
Сценарій: Роман Неділько
Оператор-постановник: Дмитро Панков
Оператор: Юрій Руденко
Звукорежисер: Юрій Кит
Музика: ТНМК, КораЛЛі, Чумацький шлях, VIPS, H.A.R.D., CROSStheLINE, Сестра Керрі
Організатори заходу: СМО «Молодіжна платформа», студентська рада ВТ НУХТ. За підтримки – «Автомайдан України».

Людмила Корнієвич
Трейлер фільму

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!