Відомий луцький художник їде працювати на міжнародний стріт-арт фестиваль

AND1314На фестиваль «Республіка», що відбудеться 5-7 вересня у Кам’янці-Подільському,  їде молодий і талановитий митець із Луцька Андрій Кальков. Про це повідомляє “Молодіжний Портал Волині”.

«Я надзвичайно радий, що мене запросили на «Республіку»  як художника-мураліста, – розповідає Андрій. – На жаль, поки мені не пощастило там побувати, але те, що читав в Інтернеті та чув від друзів, захоплює дух».


D5UE7lDXENM

Художник уже відомий у Луцьку своїми «розписами» стін, а стікери з його роботами можна побачити у різних країнах світу. Андрій малює у різноманітних стилях, проте перевагу надає таким як оп-арт та 8-біт. Кальков також успішно співпрацює з “UrbanPlanet” – його роботи з’явились на молодіжному одязі та аксесуарах.

Нещодавно Кальков презентував  першу виставку своїх картин із філософською назвою «Круговорот» і став частим гостем на фестивалі стріт-арту ТБДЩ!, прикрасивши своїми роботами уже декілька стін Житомира.

-v-ZOEzlFVE

g_toGa1x8E8

«Невдовзі я приступлю до ескізу малюнку для «Республіки». Гадаю, що це буде продовження серії «Круговорот» у черговій іпостасі», – каже художник.

drv0ToCIqLQ

Окрім Андрія фестиваль «Республіка» відвідають Єгор Стрєлков та його арт-група, «Добрі люди» з Донецька та одесити М97. Художники також створять  графіті «Запальний танок», що стане пам’яткою для всіх мешканців та гостей Кам’янця-Подільського про події на Майдані. До слова, організатори зауважують, що кожен може зробити внесок у створення цього малюнку, пожертвувавши кошти для закупівлі фарби та необхідних матеріалів.

Людмила Корнієвич

qf-5YLCREk0

GHqJZmw8e7U

 

27QPyLs_SCY

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!