Луцькі художники-муралісти збирають ресурси на оформлення стіни

ZcWlrsJ40P0Бажаєте, щоб ЛУЦЬК став ще яскравішим? Долучайтесь до роботи над цим! , – таке звернення з*явилося на офіційній сторінці художника AND“Звертаємось до Вас за допомогою та сприянням у художньому оформленні міста Луцька. Ми уже виконали серію робіт із художнього оформлення Луцьких фасадів, і готуємо новий проект”, – пишуть художники.

У рамках розвитку туристичної привабливості Луцька та естетичного оформлення міста вони планують виконати розпис фасаду, що знаходиться на проспекті Волі, 20 (стіна над магазином “Рибка”). Стіна будинку виходить на центральну вулицю та знаходиться у непривабливому стані. Наразі художники розробили  ескізи (поки що це чорновий варіант) із зображенням св. Миколая – покровителя міста, символа нашого обласного центру.

Над проектом працює Радкевич Сергій (Teck) та Присяжнюк Андрій (And). Художня робота буде чудово вписуватись в архітектурний простір та стане цікавим об’єктом для відвідування туристів та гостей міста.
Наразі проект погоджений із Луцькою міською радою, отримані всі необхідні дозволи.
Якщо ви бажаєте допомогти розмалювати стіну – придбайте один із магнітів за спеціальною ціною 25 грн. Всі кошти з продажу підуть на придбання фарби та інших необхідних матеріалів. Більше магнітів – більше кольорів.
Магніти можна придбати за адресою:
вул.Л.Українки, 35а (Книжковий пасаж, Крамниця КітГорошко)

Всі бажаючі можуть перерахувати кошти на рахунок:
Приват Банк 5168 7572 7162 0108-Присяжнюк Андрій Ігорович.

Будь-яка допомога – це ВАГОМИЙ внесок в розвиток творчого, креативного та мистецького Луцька!!

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!