Луцький гурт змагатиметься за право виступити на міжнародному арт-фестивалі

12345Луцький молодий рок-гурт Neverend запросили взяти участь у живому відборі на арт-фестиваль, що відбудеться у серпні у столичному байк рок-н-рол клуб Route 66. Інформує “Молодіжний Портал Волині”.

На відбір були запрошені здебільшого київські музиканти, проте організатори вирішили запросити ще й декілька гуртів із інших міст.

Лучани виступатимуть 14-го серпня о 20:00.

Відбір у байк-Rock&Roll-клубі “Route66″ триватиме 6, 13 та 14 серпня. З кожного дня півфіналу шляхом голосування в залі визначать гурт або ж декілька гуртів, які змагатимуться 21-го серпня. Саме переможець фіналу й  виступатиме на головній чи важкій сцені фестивалю ” Республіка”.

Серед конкурсантів ми обрали та запросили до участі 18 гуртів, які змагатимуться у лайв відборі. Відбір до фіналу відбуватиметься прямим методом безпосереднього голосування усіх присутніх на концерті-відборі. Таким чином, фіналістів ми зможемо оголосити практично відразу після того, як відбудеться тур, й запросити до участі у фінальному конкурсі 21 серпня, де переможця обиратиме зала разом із організаторами фестивалю “Республіка”.

Київ

Route66, барна зала

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 11

Станція метро «Іподром»

Старт о 20:00

Півфінали: 6, 13 та 14 серпня

Фінал: 21 серпня

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!