Міжнародний джазовий фестиваль у Луцьку буде благодійним

uAm8Siy2QmgЛуцька частина VII міжнародного джазового фестивалю Art Jazz Cooperation відбудеться 29-30 серпня в Луцькому замку. Захід направлений на підняття духу та плекання культурних цінностей серед лучан та гостей міста, а також спрямований на збір коштів для допомоги військовим із 51-ї ОМБР м. Володимир-Волинський. В цей нелегкий для країни час потрібно і допомагати українським військовим, і підтримувати дух цивільних громадян.

Культура йшла пліч-о-пліч з Революцією в Україні з самісінького її початку і зараз вона не повинна знаходитися на другому плані. Її завдання – підтримати, оживити дух та надати впевненості у майбутньому, адже усе, що стверджує життя, протистоїть війні.

Фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку XIV століття — знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів. Рівненська частина фестивалю відбудеться у Драматичному театрі міста Рівне. У рамках фестивалю також триватимуть різноманітні майстер-класи для молоді, фотовиставки, театральні дійства, а також благодійні акції, зокрема, масштабний збір коштів на допомогу бійцям 51-ї ОУМБР. Цього року  учасниками фестивалю будуть колективи з США, Польщі, Шотландії, Франції, Куби та України.

 

Вхід на фестиваль – вільний.

 

У програмі:

Джаз-дует Олега Баковського та Святослава Гавроля (Луцьк)

Тарас Баковський секстет (Україна – Польща – Куба)

Janusz Muniak & friends (Польща)

FAT-Suit (Шотландія)

Alex Renart trio (Франція)

Keith Dunn та Train Four Blues Band (США – Україна)

У рамках фестивалю відбудеться благодійна виставка волинських митців «Джаз на полотні», пленер для художників, а також музична фотосушка для всіх охочих фотографів.

Незмінний партнер заходу ― Страхова компанія «PZU Україна».

За сприяння: Волинської обласної телерадіокомпанії та Радіо «Луцьк 107.3», Французського інституту в Україні, Французького Альянсу та Посольства Франції в Україні, Волинської облдержадміністрації, Луцької міської ради, ТОВ «Кромберг & Шуберт», Волинської обласної філармонії та рекламної компанії «Штрих».

Василина Боруцька

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!