Бліцики: про Бандерштат 2014 у Луцьку

_AND0310Уже всі знають, скільки було на «Бандерштаті» людей, що сказали організатори, та хто з музичних гуртів грав на головній сцені фестивалю. «Молодіжний Портал Волині» зробив невеличкі замітки-бліцики про фестиваль 2014. 

Колір фестивалю «Бандерштат 2014» – жовтий. Багато прапорів України, багато сонця, багато татуювань.

Запах фестивалю «Бандерштат 2014» – туман. Хоча туман й не пахне – будь-де у світі, проте не на Волині. Густий і мокрий він осідав щовечора на траву, на фестивальників й повсюди на іподромі і мав свій невимовний й такий довгоочікуваний запах.

Настрій фестивалю «Бандерштат 2014» – відкритий. Багато посмішок, багато діток, багато радісних обіймів зустрічей.

Музика фестивалю  «Бандерштат 2014» – Cruachan та гімн України на волинці.

Перезавантаження

Фестиваль “Бандерштат” завжди був спрямований на підтримку соціальної, культурної та національної свідомості сучасної молоді. Нічого абсолютно не змінилося й цього разу – організатори спрямували власні сили й натхнення на перезавантаження молоді та суспільної свідомості українців.

Окрім головної сцени

Під час фестивалю традиційно відбувалися гутірки з учасниками бойових дій на Майдані, з відомими громадськими діячами та політиками; на літературній сцені читали вірші, а вночі на “Бандерштаті”  теж ніхто не спав, адже діяла нічна акустична сцена фестивалю, на які до ранку співали патріотичних українських пісень. Також для найменших діяло дитяче містечко, екскурсії,

Конго Не танок на майдані

Цьогоріч “Бандерштат” став фестивалем міжнародним, адже під час традиційної для українських фестів “переклички”, стало відомо, що на “Бандерштаті” є відвідувачі не лише з різних куточків України в тому числі з Севастополя, а й з Білорусі, Чехії, Польщі та навіть Республіки Конго.

Подобалось не всім

Звичайно, були і незадоволені фестивалем лучани, мовляв, у “країні війна, а їм все танцювати”, або ж з претензіями до гучності музики. Попри все, варто зазначити, що культура завжди була на боці і Революції Гідності, і українців. У цей важкий для країни та кожного із нас час, культура, музика та мистецтво, просто необхідні, аби підтримати віру людей у краще майбутнє. Про це Вам скаже кожен дипломований психолог.

Бандерштат допоміг військовим

Фестиваль, звісно, долучився до допомоги військовим та пораненим. Зокрема, протягом трьох днів фестивалю збирали кошти на потреби української армії, також тривала акція “Напиши листа військовому”. Таким чином, від фестивалю “Бандерштат” передадуть 25 тисяч  на лікування солдат у військовий госпіталь в Луцьку.50 тисяч гривень – батальйону «Айдар». Це кошти, виручені від продажу квитків та з благодійного збору.

Подяка

Партизани «МПВ» дякують усім, хто долучився до підтримки та організації фестивалю «Бандерштат».

Більше фото ТУТ.

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!