Що луцький художник малюватиме на міжнародному стріт-арт фестивалі

ghjatcn2Художник-мураліст із Луцька Андрій Кальков вперше побуває на міжнародному стріт-арт фестивалі «Республіка» цього року. Про це інформує “Молодіжний Портал Волині”.

Згідно з традиціями фестивалю, художники попередньо готують ескізи на затвердження місцевою владою. Кальков вже підготував ескіз і поділився ідеєю його створення та заодно розказав про те, як потрапив на «Республіку-2014».

«Про цей фестиваль я неодноразово чув досить позитивні відгуки від своїх друзів та знайомих, а для деяких з них фестиваль став частиною життя і вони відвідують його кожного року. Розглядаючи в стріт-арт блогах фото з “Республіки”, завжди виникало натхнення і самому долучитись до суспільної акції. Бажання взяти участь збільшується пропорційно масштабам і якості організованого дійства, відповідно воно було велике», – говорить Андрій.

Щодо малюнку, то він стане частиною теми «Круговороту», якій останні кілька років присвячує свою творчість автор.Kalkov eskiz

Ключова ідея полягає в тому, аби віднайти в глибинах свідомості «цінність» і поділитись нею з оточуючими. Як розповідає Кальков, «ключовим символом серії є спіраль, або як ще її називають «круговорот» – вічний символ пізнання, який ще зі стародавніх часів є одним із найпопулярніших декоративних орнаментів, що використовувався у всьому світі».  Цей символ буде виконаний поєднанням «8bit» та «op-art» – техніками, якими  і зазвичай користується Андрій Кальков для створення інших арт-об`єктів.

«Хоча ця тема не була розроблена спеціально для фестивалю, але думаю вона гармонійно вливається в загальну суть програми»,– говорить художник, а ми з нетерпінням чекаємо на ще одну яскраву стіну у Кам`янці тепер в його виконанні.

Василина Боруцька

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!